“Kam sa ist najest vo Velkom Mederi.”

Corvin Restauracia
Na pozícii č. 2 spomedzi 6 Reštaurácie v Veľkom Mederi
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo, nie len na oko. Mila obsluha. Velmi sa nam pacilo. Urcite sa sem budeme vracat. Skvela rybacia polievka, stylovo podavane.

Poďakujte používateľovi SilviaS6455.

Zrecenzované: 3. marca 2018

Interiér reštaurácie a stolovanie už na začiatku signalizovali, že táto reštaurácia cieli na náročnejšieho zákazníka. Vyprážaný syr, či obyčajný rezeň v jedálnom lístku síce nenájdete, zato sú tam zaujímavé jedlá aj špeciality miestneho šéfkuchára. Nemám, čo by som vytkol, určite sa tu zastavíme, keď budeme mať cestu okolo.

Poďakujte používateľovi Tibor P.
Zrecenzované: 15. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia sa hra na vysokú úroveň ale obsluha je chabá nedostatocna a pomalá.vyvar so zeleninou s domácimi rezancami-3slize a dva hrasky.cezar šalát plny chleba,burger celkom ušiel ale omáčku mi doniesli bohuzial až po dojedeni.200g kuracie prsia veľkosťou pripomínali porciu zo školskej jedálni.ale nechcem uraziť jedáleň nakoľko tato istá firma vlastni prevádzku aj na kúpalisku a ta spĺňa všetko čo ma.bonus je ten že sme na jedlo čakali 53 minút , pri poloprázdnej reštaurácií.na facebookovej stránke ma bohuzial už 4krat vymazali.mimoriadne neprofesionálne.

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi LojzoH.
Zrecenzované: 1. mája 2017 cez mobilné zariadenie

V Mederu je bohuzel problém najit hezkou restauraci s mistni kuchyni a dobrou obsluhou... Corvin je hezka, trochu sterilni restaurace s výbornou kuchyni, obsluha mila, ale bohužel vubec nezna vina, ktere prodava a nasledne ho dostanete teple... ale na prani vam ho odnesou do lednice
Proste jednooky mezi slepymi kral...
Ale kvuli dobre kuchyni doporucujeme.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi 268marekp.
Zrecenzované: 18. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Bolti sme s rodinou na obede,jedalny lístok nic moc.Málo vyber jedál,s obsluhou nebolo problem.Porcia bola pre deti.Neodporucam nikomu tu restauraciu,viac krát tam urcite neideme.

Dátum návštevy: február 2017
3  Poďakujte používateľovi LehelS10.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Corvin Restauracia, si pozreli aj

Nagybajcs, Rábsko-mošonsko-šopronská župa

Navštívili ste Corvin Restauracia? Podeľte sa o svoje zážitky!