Recenzované: 18. januára 2016 cez mobilné zariadenie

Do Veľkého Medera chodievame kvôli termálnej vode pravidelne či už na dlhšie alebo kratšie dovolenky. Bývali sme na súkromí a aj v rôznych penziónoch. Odkedy sme však vyskúšali hotel "Elenka", chodievame už len tam.
Hotel sa nachádza pár metrov od kúpaliska, je veľmi útulný, izby a jedáleň sú štýlovo zariadené, veľmi dobrá kuchyňa (v lete sme tiež ochutnali pečené prasiatko), a najmä prístup vedenia hotela a jeho personál (zvlášť p. čašník Laci) dotvárajú túto priam rodinnú atmosféru. Na poschodí si je možné tiež požičať knihu na čítanie.
V sobotu som mala narodeniny a tak sme sa rozhodli pre víkendový pobyt v tomto hoteli. Pri večeri (polievka, hlavné jedlo a dezert - pri 2. a ďalších nociach si vyberáte z troch jedál) som bola veľmi milo prekvapená, keď som dostala k narodeninám zo strany hotela ruže a dezert... ☺ Raňajky sú vo forme švédskych stolov a sú tiež bohaté (teplá / studená kuchyňa, jogurty, cereálie, ovocie, pečivo a sladký koláč, káva, čaj, džús...).
V hoteli sme tiež spoznali veľmi dobrých priateľov z Čiech.
Pobyt v tomto hoteli vrelo odporúčam.

Dátum pobytu: január 2016
3  Poďakujte používateľovi Iveta V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Michal V, Majiteľ v zariadení Hotel Elenka.Zodpovedané: 15. júla 2017

Ďakujeme za dobrú a informatívnu recenziu.

Recenzované: 10. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: november 2018
Recenzované: 10. októbra 2017

Tip na izbu: Přízemí je vhodné pro rodiny s dětmi, je zde dosah pro "dětské chůvičky"
Dátum pobytu: august 2017
Recenzované: 2. augusta 2017