Recenzované: 8. decembra 2016

V ubytovacom zariadení sme strávili víkendový pobyt na začiatku zimy 2016. Už pri rezervácii pobytu bol personál milý a ochotný. Izby boli útulné a komfortné, kúpeľňa bola dostatočne priestranná a čistá. V izbe bolo po príchode trochu chladnejšie čo sa však dalo rýchlo vyriešiť ohrievačom ktorý bol k dispozícii bez predchádzajúcej žiadosti.Vrámci pobytového balíka sme mali zaplatené raňajky ktoré neboli formou bufetu ale výberom z lístka, čo nám vyhovovalo pretože jedlo bolo teplé a čerstvé. Rada by som tiež pochválila bohatý výber jedál v reštaurácii pri obede/večeri jedlo bolo skvele dochutené a čerstvé.Navštívili sme aj hotelové wellness centrum, ktoré bolo nedávno dokončené. Bolo tu čisto, voňavo a skvele sme si odýchli vo fínskej saune, parnej saune a vírivke. V okolí je krásna príroda, možnosti na kúpanie, turistiku aj lyžovanie.

Dátum pobytu: november 2016
2  Poďakujte používateľovi IvonaK27.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Evka Š, Recepčná v zariadení Penzión Zivka.Zodpovedané: 28. februára 2017

Ďakujeme za skvelé hodnotenie a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

Recenzované: 2. novembra 2016

Tento malebny penzion sa nachadza v krasnom prostredi Liptova, z balkona vidiet len lesy a kopce. V case nasho pobytu bol v ciastocnej rekonstrukcii, ale nijako nas to neobmedzovalo, ani hluk nebol. Izby su ciste a prijemne. Maly nedostatok - oproti penzionu je cintorin, co nebolo na fotografiach vidiet. Jedlo v restauracii bolo vynikajuce a personal velmi ochotni. Nebol problem poradit sa na recepcii o aktivitach v okoli a dokonca sme dostali zlavu na welness v nedalekom hoteli aj do jaskyne. Boli sme maximalne spokojni.

Dátum pobytu: august 2016
2  Poďakujte používateľovi Skoriculienka.
Recenzované: 14. októbra 2016

V Zivke sme strávili krásny víkend, so všetkým, čo k tomu patrí - nádherné ubytovanie, vynikajúca strava, veľmi milý a ústretový personál.
Išli sme sem s malými obavami. Po letnom víkende strávenom v inom zariadení, kde sme boli veľmi sklamaní a nespokojní, sme si chceli dopriať trochu luxusu a Zivka nám to po všetkých stránkach naplnila :)
Izby boli nádherne zariadené, priestranné, čisté, veľká kúpelňa.
Raňajky - výber z bohatého raňajkového menu (bez obmedzenia), večera A la carte - všetko jedlo veľmi chutné.
V cena pobytu bol vtedy aj 3-hodinovy wellness v blízkom hoteli.
Lokalita vhodná pre prechádzky, výlety, aj turistiku, v blízkosti sú jaskyne, aquapark, rôzne turistické atrakcie...

Dátum pobytu: november 2015
Poďakujte používateľovi akamata.

Ďakujeme za skvelé hodnotenie a tešíme sa, že ste boli spokojní s našimi službami.

Recenzované: 9. februára 2016 cez mobilné zariadenie

Penzion velmi blizko pri zjazdovke opalisko. Pekne izby s novym nabytkom. Cistota v izbe aj v kupelni na 1*. Obliecky aj uteraky boli ciste a vonave. Jedno z mala ubytovacich zariadeni kde som nemala ziaden problem spat na "cudzom" vankusi. Komplet personál, páni na recepcii aj casnicky v restauracii boli velmi mili a ochotni. Priplatili sme si polpenziu. Ranajky boli na vyber z listka, vyber dostatocny. Vecera nebola povinna miesto toho sme dostali listky s financnou hodnotou, ktore sme mohli minut v restauracii kedykolvek a na cokolvek, kazdy den bolo na vyber jedlo z denneho menu aj z jedalneho listka. Urcite sa sem radi vratime.

Dátum pobytu: január 2016
2  Poďakujte používateľovi 305lucian.
Recenzované: 10. decembra 2015

V tomto penzióne som sa cítila ako doma. Izby sú zariadené jednoducho. Vynikajúci priateľský personál. Veľmi dobré jedlo.Všade čisto. Do Liptovského Mikuláša je to autom za pár minút. Lyžiarsky vlek hneď za penziónom.Určite prídem zas, nielen pracovne ale aj s rodinou.

Dátum pobytu: december 2015
Poďakujte používateľovi zusala.