“štandard”
Recenzia Penzion Zivka

Penzion Zivka
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Závažnej Porube
Zrecenzované: 3. apríla 2017

Penzión som navštívil pár krát a vždy som sa tu chutne najedol. Drobným negatívom sú pre mňa trochu menšie porcie jedla. Príjemné prostredie.

Dátum návštevy: február 2017
Poďakujte používateľovi 19PS84.

Zrecenzované: 12. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Po lyzovacke na Opalisku sme sa zastavili na obed s detmi a vdaka obedovemu menu sme sa slusne najedli, personal velmi prijemny, ceny primerane. Urcite sa po lyzovacke znova zastavime. Jedina vyhrada XXL priplatok k jedlu mi neprisiel ako XXL...

Dátum návštevy: marec 2017
Poďakujte používateľovi MatejH73.
Zrecenzované: 8. decembra 2016

kvalitná domáca kuchyňa, jedlo bolo čerstvé a porcie dostatočne veľké, bohatý výber jedál, prijateľné ceny

Dátum návštevy: november 2016
Poďakujte používateľovi IvonaK27.
Zrecenzované: 6. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo vynikajuce. Steak na to ze bol z vysokej rostenky bol spravne neprepeceny, tatarcane pirohy plnene tvarohom uplne cerstve, zjavne pripravene len pre nas. Pan na recepcii mily a ochotny, dokonca poradil kam na huby v okoli. Izby ciste, primerane cenovej kategorii. Velka spokojnost.

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi RolandBaranovic.
Zrecenzované: 18. mája 2016

Boli sme tu spokojní, veľmi chutné jedlo a príjemné čisté prostredie, naozaj platí ich slogan, že odtiaľto je všade blízko.

Dátum návštevy: jún 2015
Poďakujte používateľovi sylvia2666.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Penzion Zivka, si pozreli aj

Liptovský Ján, Žilinský kraj
Liptovský Ján, Žilinský kraj

Liptovský Hrádok, Žilinský kraj

Demänovská Dolina, Žilinský kraj

Navštívili ste Penzion Zivka? Podeľte sa o svoje zážitky!