Recenzované: 12. júla 2019

Skusenosti:
- hotel slusny, cisty,
- zamestnancihotela velmi priatelski a mili
- izba dostatocne velka s velkou logiou so susicom na stene logie
- mali sme all inclusive ( zapocitany len vyber napojov)
- slusne fitnesko
- dva bazeny
- jedlo bolo kvalitne a dostatocny vyber . Poslabsi vyber zakuskov ( z jedla najslabsi clanok) a kazdy den mozna zmrzlina
- more krasne a ciste.posobio to skoro ako v Karibiku ( nakolko tam je svetly piesok, ktory vodu krasne sfarbuje a dodava jej pocit priehladnosti a cistoty
- plaz vhodna aj pre deti
- vhodne aj pre neplavcov - dlhsia cast prijatelnej hlbky vody ( aj ked moznost , ze na niektorom mieste to rychlesie kleslo)

Nevyhody:
- hotelova plaz plynule pokracovala do verejnej plaze ( nebolo to vyrazne rozdelene ani oznacene)
- na plazi ( hotelovej aj verejnej) sa vyberalo 7,50 eur/ den ( 2 lezadla po 2,50 a dazdnik 2,50)- platili vsetci bez ohladu na allinclusive)
- hotelova plaz mala malo dazdnikov ( vyhoda oproti verejnej bola len ze bola vacsia vzdialenost medzi dazdnikmi) takze ak ste chceli ist na tuto cast plaze musel ste si obsadzovat rano miesto , co bolo potrebne uz okolo 6.15.
- kedze to stao rovnako tak bolo na vas ci chcete byt vo viac natlacenej casti bez obsadzovania alebo volnejsej s obsadzovanim
- taktiez na plazi bolo pomene vela ludi a pocas vikendu velmi vela ( vsetky lezadla a dazdniky obsadene uz od rana a plaz a plytsia voda hodne plna.
- ak ste chceli plavat tak to bolo v pohode ked ste presli cez tych stojacich a hrajucich sa ludi

Celkovo vsak samotne kupanie uzasne - voda a to teplota, cistota a vzhlad/ pocit.
- sucasne na viac kao polovici hotelovej plazi ponuklai take drevene dvojlozka so strieskou zo slamy ( aj matrace s vankusmi) za 30 eur na den.

Jeden. Azen ( pri mori blizsie a prirestauracii bol co sa tyka lezadiel a ludi preplneny ( taktiez prebiehalo obsadzovanie). Druhy bazen na zapadnej strane hotela bol volnejsi aj volne lezadla sa dali najst, ale mal nevyhodu, ze doobeda bol v tieni.

Tip na izbu: Myslim, ze horsie boli izby v casti hotela dalej od mora na vychodnej strane kedze tie boli nad prijazdom do hotela - horsi vyhlad
Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi ElenaM6792.
Recenzované: 11. decembra 2018

4.12.2018 | Pobyt v listopadu 2018 na 12 nocí jako Individuální cestovatel
V prvom rade treba povedať že pracujem celý život v gastronómii a hoteliérstve takže táto recenzia nie je zaujatá , len je podaná z pohľadu človeka čo trochu vidí prevádzku aj z tej druhej stany.
Kedže veľa cestujem nerobím si nikdy veľké nádeje o kvalite takzvaných 5 ***** hotelov , hlavne v takých krajinách ako je Cyprus, Grécko , Turecko, Egypt...... česť vínimkám .
Ale tento Hotel si absolútne nezaslúži kategóriu 5*****.!!!! Vysvetlím prečo -
V prvom rade podľa mňa má veľmi slabý managment, katastrofálny personál / okrem mladých brigádnikov z Poľska a jedného domáceho barmana v plážovom bare ..../ už pri príchode samotná recepcia nefunguje!!! , hostia sú pre recepčné neviditeľný , recepčné sa vyhýbajú očnému kontaktu , aby ste ich neobťažovali, včetne vedúcej recepcie . Mal som zaplatený pobyt za 1800 eur v ťažkej mimisezóne to je koniec novembra keď je hotel prázdny a dostal som bez mihnutia oka starú ošumtelú izbu , s preležaným madracom , s kúpeľňou z roku 1980 !!! katastrofa
Samozrejme že som si hneď ráno žiadal izbu vymeniť podľa obrázkou aké ponúkaju na svojich stránkach a zrazu boli voľné 3 na výber - po rekonštrukcii, nič moc ale aspoň slušný madrac a sprcha
. Večera neskorá na izbe na privítanie bola ukážka totálnej neschopnosti vedenia hotela - 2 smiešne plátky chleba , zopár starých olív , máslo , oschnuté mandariky a fľaša nepiteľného vína.... katastrofa
V hoteli kde sa mrhá jedlom na bufetových stoloch toto dať zákazníkový na izbu po dlhej ceste ....výsmech .
Objednal som si All Inclusive Plus !!!! nikdy to neurobte , vyhodené peniaze , dostanete to isté čo bežný zákazník, lebo z personálu nikto ne vie , alebo sa tvári že nevie že máte nárok na značkové alkoholické nápoje . Vedúci baru veľmi nepríjemný miestny človek ktorý má ísť príkladom je neochotný a arogantný .
Samotná kuchyňa - kedže som vyučený kuchár je taký priemer . rýchlo sa zorientujete čo je čerstvé ,a čo ako sa povie refresch ....., veľmi nehygienicky podávané olivy ....ale v celku si zákazník vyberie a naje sa ....consomé čo sa tvári ako consomé je silný instatný bujón každý deň - dosť otravné .
Nápoje v jedálni sú katastrofálne _prosseco je jeden deň docela piteľné druhý deň hnusné. Najhoršie je na tom zas hygiena !!!! Halóóó Cyprus - je rok 2018 , ste v európskej únii , kde platia nejaké hygienické normy !!!! v tomto hotely zjavne nie .
Po terasách lietajú vtáci , sadajú po stoloch , všade spústa múch a najhoršie všade sú mačky , pri každom stole žobrú o jedlo a samozrejme že aj dostanú. Mačky sa túlajú a vo vnútornej reštaurácii čo je totálne neprípustné!!
Okrem jedného baru na pláži vám neurobia v celom hotely dobrú kávu , len nechutné kávy z automatov , keď chcete lepšiu kávu tak za príplatok - nechtná kapsuľa instantná kapsuľa . /2 EUR /
Hygiena na izbách - katastrofa , pokojská mi hodila pyžamo na topánky ktoré som mal na zemi , kúpelka wc - veľmi zlé poupratované , za celý pobyt ani raz nedoplnili miny ladničku na izbe !!!! prádlo za 12 dní prezlečené iba 3x !!!
Tento hotel má výbornú polohu , krásnu pláž a z toho ťaží , ostatné je katastrofa vzhľadom na to že si dali kategóriu 5*****, zaslúžia si max 3*** a aj to zlepšiť služby .!!! Okamžite by som na mieste majiteľov robil výmenu a školenie personálu.
Večerné animácie veľmi slabé , ale postačujúce .
Ja nie som konfliktný človek , mám rád svoj kľud takže som nad veľa vecami mávol rukou , ale toto je rada pre ostatných klientov aby sa nedali oklamať a sťažovali sa keď si zaplatia .
Cyprus áno tento hotel NIKDY

Tip na izbu: Pýtať si hlavne izbu po rekonštrukcii
Dátum pobytu: november 2018
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
1  Poďakujte používateľovi Bistro1963.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 27. júna 2014

Bol som tu ubytovaný len na dve noci, ale ak by som sa tam mal vrátiť, tak by som zostal dlhšie.
Na to, že to bol plážový hotel, mal skvelé vybavenie: pláž, vnútorní i vonkajší bazén, voľno časové plochy, celoplošný internet zadarmo, skvelé a rôznorodé raňajky a veľmi milý personál.
Naša izba bola veľmi moderná s krásnym balkónom s výhľadom na <a href="http://tripadvisor.com/západ">západ</a> slnka.
Odporúčam na 100%.

1  Poďakujte používateľovi ineswr.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.com.br. Zobraziť originál
Zrecenzované: pred 3 dňami

Dátum pobytu: október 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katerina_Asterias, Guest Relations Manager v zariadení Asterias Beach Hotel.Zodpovedané: pred 3 dňami

Zrecenzované: pred 6 dňami

Dátum pobytu: september 2019