“Oslava”
Recenzia Pizzeria Emilia

Pizzeria Emilia
Na pozícii č. 1 spomedzi 7 Reštaurácie v Ivanke pri Dunaji
Zrecenzované: 25. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Mnohopočetná partia ľudí na oslave jubilea a veľmi milo prekvapený som bol obsluhou. Milá a ústretová, malé chybičky v pohode, víno a pivo skvelé a jedlo vynikajúce trocha na bare nestíhali ale inak nebolo nič zásadné čo vytknúť.

1  Poďakujte používateľovi JozefSalaj69.

Zrecenzované: 9. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Emilu navstevujeme pravidelne a vzdy to najlepsie jedlo a uplna spokojnost. Obsluha prijemna a rychla a kuchyna skvela a pizza vynikajuca. Odporucam

Dátum návštevy: september 2017
2  Poďakujte používateľovi PeterBruder88.
Zrecenzované: 16. júna 2017

Boli sme tam na dennom menu. Obsluha si nas vsimla asi po 10 minutach. Objednali sme si z menu kde na polievku sme cakali 15 minut!!!!! Hlavne jedlo priniesli uplne studene a zemiaky boli nemastne neslane. Zial velke sklamanie sa opakovalo uz viac krat. Ked to nevedia tak nech to nerobia.

Dátum návštevy: jún 2017
Poďakujte používateľovi Gabriela S.
Zrecenzované: 24. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi príjemná pizzeria s príjemným a ochotným personálom
No po poslednej návšteve a zmene receptu na pizzu by bolo skor lepsie vratit starý a osvedčený recept na pizzu, inak vyborne jedlo a tejto pizzerii sa neda co vytknúť
( v minulosti vynikajúca pizza,teraz novy recept, pizza uz nieje čo bola)
Jedlo a hlavne polievky na 1*

Dátum návštevy: apríl 2017
2  Poďakujte používateľovi JurajT51.
Zrecenzované: 12. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo dobré, obsluha slušná, prostredie príjemné... Pizzu sme tam ešte nemali... Keďže vraj varia iba z čerstvých surovín, tak čakanie býva dlhšie. Odporúčam na príjemný obed alebo večeru pre dvojicu alebo viac ľudí.

Dátum návštevy: február 2017
2  Poďakujte používateľovi DebiQue.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Emilia, si pozreli aj

Bernolákovo, Bratislavský kraj

Ivanka pri Dunaji, Bratislavský kraj
Ivanka pri Dunaji, Bratislavský kraj

Navštívili ste Pizzeria Emilia? Podeľte sa o svoje zážitky!