“Perfektná atmosféra v obklopení prírody”
Recenzia Penzión Dolina

Penzión Dolina
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Oponiciach
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Táto reštaurácia nás prekvapila nielen kvalitnou kuchyňou, ale aj príjemnou lokáciou. V obklopení stromov, pri rybníku, na skok od rýchlostnej cesty a diviačiky za ohradou ako bonus. Interiér zariadenia bol veľmi útulný a ucelený, obsluha bola priateľská a profesionálna a jedlo absolútne fantastické, ba porcie boli priveľké!

Poďakujte používateľovi lentiska87.

Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Dakujeme za skvely zazitok. Predjedlo aj hlavne jedlo bolo napadite, chutne, krasne naservirovane. Dezert asi jeden z najlepsich ake sme kedy jedli - tekvicovo mandlovy kolac. Odporucame kazdemu kto bude v blizkosti Topolcian.

Poďakujte používateľovi m11.
Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Vyborne jedlo, velmi prijemny personal a super prostredie. Velmi odporucam. Ceny su +- rovnake ako v Bratislave ale za tu kvalitu sa to viac nez oplati.

Poďakujte používateľovi MilanL244.
Zrecenzované: 12. októbra 2017

Jedna z najlepších reštaurácií v okolí Topoľčian. Je ju trocha ťažšie nájsť no výsledok stojí za to. Ich jedlálny lístok nieje nejak obsiahli zato však jedlá pripravujú veľmi chutne. Radi sa sem s manželkou vraciame preto treba určite skúsiť.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi staves_topolcany.
Zrecenzované: 9. marca 2017

Pre mna jedna z najlepších reštaurácii v akých som bola. Objavili sme ju náhodou, ale od vtedy aj keď je to zachádzka sa tam vždy radi yastavíme. Vynikajúce čerstvé jedlo, divina, vlastné pečivo, príjemné prostredie, milá obsluha a niekedy atmosféra doplnená hudbou. V okolí sa dá kde prejsť. Odporúčam. Pre mňa gastronomický orgasmus.

Poďakujte používateľovi ninap177.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Penzión Dolina, si pozreli aj

Oponice, Nitriansky kraj
Nitra, Nitriansky kraj

Nitra, Nitriansky kraj
Topoľčany, Nitriansky kraj

Navštívili ste Penzión Dolina? Podeľte sa o svoje zážitky!