Recenzované: 12. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vstup do arealu je velmi velkorysy, parkovisko priestranne a cely areal ako aj objekt vnutri vratane izby, restauracie, bazena a satni, bol velmi velmi cisty a upratany. Avsak na 4 hviezdickove zariadenie by sme ocakavali aj trochu viac. V izbe boli viacere nekomfortne a nedotiahnute veci, rozchadzajuca sa dvojpostel, co je uplne maximalny diskomfort, velmi slaba wifi az ziadna, odlupujuca sa uchytka na komode v kupelni, nefungujuca horna sprcha a netesniaca zastena vo vani, takze voda pretekala na podlahu do kupelne. V bazenovych priestoroch bolo prilis vlhko a zabradlie v bazene je tak umiestnene, ze dvaja ludia si vedla seba nezaplavaju celu dlzku. Lehatko bolo zafixovane stahovacou paskou, co su detaily nie hodne 4 hviezdickoveho zariadenia a v takychto cenovych relaciach. Jedlo bolo vsak vyborne, ci uz na veceru alebo ranajky a personal bol tiez velmi mily a usluzny.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi rustywalkoflife.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ChateauAppony, Manažér recepcie v zariadení Kaštieľ v Oponiciach.Zodpovedané: 8. januára 2018

Dobrý deň prajem.

Ďakujeme Vám za Vaše milé slová i za Vaše postrehy.
Niektoré nedostatky sú už odstránené a na niektorých sa pracuje.
Žiaľ vstup do bazéne tak ľahko nepremiestnime, no sú to postrehy, nad ktorými sa môžeme zamyslieť a pri najbližšej rekonštrukcii priestorov wellnessu je možná aj ich realizácia.
Ďakujeme Vám za Vaše slová, ďakujeme Vám za Vašu návštevu.

S pozdravom, recepcia Chateau Appony****.

Recenzované: 4. októbra 2017

Krásne upravený interier aj exterier .Možnosť parkovať. Izby sú decentne zariadené a každá je iná.Raňajky formou švédskych stolov s bohatým výberom.Nachádza sa tam aj welnes so saunou a bazénom a historická knižnica s odborným výkladom o jej vzniku.

Dátum pobytu: september 2017
Poďakujte používateľovi 461erika1.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ChateauAppony, Recepcia v zariadení Kaštieľ v Oponiciach.Zodpovedané: 6. októbra 2017

Dobrý deň,

ďakujeme pekne za milé slová. Vždy nás poteší, keď sú naši hostia spokojní.
Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Recenzované: 23. mája 2017

Krásne miesto, príjemný personál, výborná kuchyňa, úžasný výber vína. Izba priestranná, kúpeľňa veľká, klimatizácia aj napriek ovládaniu z recepcie účinná. Park pekne udržiavaný, miesto na relax a oddych ako stvorené.

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi Mimi382.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ChateauAppony, Manažér recepcie v zariadení Kaštieľ v Oponiciach.Zodpovedané: 1. júna 2017

Dobrý deň prajem.
Ďakujeme Vám za tieto nádherné slová, ktoré nás potešili.
Budeme veľmi radi, ak nás opäť navštívite.

S pozdravom,
Recepcia Chateau Appony****.

Recenzované: 15. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Nadherne miesto, prijemny personal, skvela kuchyna. Miesto na oddych a relaxaciu s moznostou prechadzok v anglickom parku, tenisoveho ihriska alebo bazenu a sauny. Ubytovanie a sluzby na urovni. Mozeme odporucat.

Dátum pobytu: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi MartinParajka.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ChateauAppony, Manažér v zariadení Kaštieľ v Oponiciach.Zodpovedané: 16. mája 2017

Dobrý deň,

veľmi pekne Vám ďakujeme za pozitívne hodnotenie. Sme radi, že sa Vám u nás páčilo a mali ste príjemný pobyt.

S pozdravom a prianím pekného dňa

Recenzované: 24. marca 2017

Strávili sme tu jeden predĺžený víkend. Veľmi pekný hotel aj areál. Izba bola čistá a priestranná, príjemný personál, fantastické jedlo. Vyskúšali sme aj wellness a bowling. Všetko bolo naozaj perfektné.

Dátum pobytu: január 2017
Poďakujte používateľovi Zdenka K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ChateauAppony, Manažér recepcie v zariadení Kaštieľ v Oponiciach.Zodpovedané: 1. apríla 2017

Dobrý deň,

veľmi pekne Vám ďakujeme za milé slová aj postrehy. Sme radi, že sa Vám u nás páčilo a mali ste príjemný pobyt.

S pozdravom a prianím pekného dňa