Hotel výborný, čistota v izbe dobrá. Strava výborná. Welness super, vonkajší bazén vynikajúci. Veľké plus sú všetky služby na elektronický náramok. Mínusom je len rozpačité okolie hotela...rozbitá prístupová cesta, opustené rekreačné budovy.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi lubospavlo.

Ja som bola v máji s manželom, dostala som to ako darček k okrúhlym narodeninám. Všetko bolo super, počasie bolo síce škaredé (čo vy nemôžete ovplyvniť) tak sme si to užívali vo vnútorných bazénoch, saunách a dali sme si aj masáž. Určite sa chcem ešte vrátiť.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi BorisovaDaniela.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarina_WHP, Manažér v zariadení Wellness Hotel Patince.Zodpovedané: pred 4 týždňami

Dobrý deň želáme.

Ďakujeme Vám za milé slová. Sme radi, že ste si Váš narodeninový deň užili práve u nás. Veríme, že k nám čoskoro znova zavítate.

Recenzované: 6. septembra 2019

S hotelom a jeho službami sme boli maximálne spokojní. Super wellness, bazén, výborné jedlo, široká ponuka.
Personál ústretový. Krásne jazierko, udržiavaný areál. Radi sa kedykoľvek opäť vrátime, aj na dlhší pobyt.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi l0patk0va.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Katarina_WHP, Manažér v zariadení Wellness Hotel Patince.Zodpovedané: 7. septembra 2019

Dobrý deň želám.

Ďakujeme Vám za slová chvály. Sme radi, že ste sa u nás skvelo cítili. Veríme, že k nám čoskoro znova zavítate aj na dlhší pobyt.

Recenzované: 6. septembra 2019

Veľmi dobrá dovolenka hlavne pre rodiny s deťmi. Ubytovanie primerané. Ochota personálu veľmi dobrá. Strava je super. Bazény (vnútorné aj vonkajšie) sú OK. Deti sa rozhodne nenudia. Parkovanie je priamo pred hotelom.

Tip na izbu: Mali sme dvojposteľovú izbu + dva prístelky. Pre rodinu to bolo dostačujúce.
Poďakujte používateľovi jozefl449.

Dobrý deň želáme,

ďakujeme za Vašu recenziu. Veríme, že v budúcnosti nás znova navštívite. Budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

Recenzované: 6. septembra 2019

Bolo super, určite sa vrátime, pohoda, relax, čisto. Voda tradične skvelá. Dostatok miesta pre každého
Škoda, že nefunguje všetko v bazéne. Milý personál, krásne prostredie. Krásne prostredie perfektný relax

Dátum pobytu: september 2019
Poďakujte používateľovi Quest656646.

Dobrý deň želám.

Ďakujeme Vám za milé slová. Sme radi, že ste sa u nás príjemne cítili. Vážime si to a tešíme sa na Vás pri ďalšej návšteve.