Najnižšie ceny vášho pobytu
Zabezpečte si najnižšiu cenu z týchto portálov
Booking.com
117 USD
Zobraziť ponuku
Tripadvisor117 USD
ZenHotels.com
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 18. októbra 2016

Veľká spokojnosť s ubytovaním, prostredím okolím a hlavne kuchyňou..., izby čisté, priestorné s pekným výhľadom. Ako vravím, najviac ma prekvapila reštaurácia, úroveň kuchyne bola na slovenské pomery dosť vysoko. Veľké plus je blízkosť zámku a krásneho parku. Vrelo doporučujem...

Dátum pobytu: apríl 2016
5  Poďakujte používateľovi Miroslav M.
Recenzované: 1. júla 2016

Tento luxusny hotel som navstivil viackrat naposledy v juni 2016.Vzdy ziaril cistotou a perfektnym poriadkom.Personal hotela je velmi ustretovy a ochotny kedykolvek pomoct.Izby su luxusne zariadene s LCD televizorom a bezplatnym wi-fi.Restauracia je vkusne zariadena s vybornym jedlom.Obcerstvit a posediet sa da aj na vonkajsej terase.V hotely sa nachadza saunovy svet a bowlingova draha.Hotel je postaveny v blizkosti zamockeho parku,kde sa da poprechadzat a zrelaxovat.Hotel odporucam a urcite sa sem rad vratim.

Dátum pobytu: jún 2016
3  Poďakujte používateľovi cestovatel69.
Recenzované: 2. februára 2016

Naozaj vynimocne prostredie.Kaplnka s jazierkom, restauracie, park.....naozaj doporucujem.Minus vsak davam za absenciu izieb s vanou a taktiez, ze pri skorom odchode (06:00) sme mali problem dostat sa von z hotela co nas zdrzalo.

Dátum pobytu: november 2015
1  Poďakujte používateľovi Blackie7777.
Recenzované: 19. augusta 2015

Izba bola krásna a luxusná. No mali tam jednu chybu v cenníku mali za jednu bowlingovú dráhu 8€no účtovali 10€ čo je dosť výrazná a neopravená chyba. Ale inak všetko luxusné . Takže veľmi dobrý a luxusný hotel.Odporúčam.

Tip na izbu: Najlepšia izba je z výhľadom na žrebčín s terasou
Dátum pobytu: júl 2015
5  Poďakujte používateľovi Nina S.
Recenzované: 10. júla 2015

Veľmi ochotný personál (z vlastnej iniciatívy vychádza v ústrety zákazníkom), výborná kvalita ubytovania, perfektná čistota a údržba (aj po niekoľkých rokoch nevidno známky opotrebovania). Vkusný dizajn, moderné vybavenie.

Tip na izbu: alle Zimmer sind gleich gut
Dátum pobytu: júl 2015
4  Poďakujte používateľovi VietorI.