Recenzované: 10. júla 2015

Veľmi ochotný personál (z vlastnej iniciatívy vychádza v ústrety zákazníkom), výborná kvalita ubytovania, perfektná čistota a údržba (aj po niekoľkých rokoch nevidno známky opotrebovania). Vkusný dizajn, moderné vybavenie.

Tip na izbu: alle Zimmer sind gleich gut
Dátum pobytu: júl 2015
4  Poďakujte používateľovi VietorI.
Recenzované: 4. júna 2015

Tento hotel je na velmi dobrom mieste. Je perfektny a vsade cisto. Personal mily od zaciatku pobytu az po odchod. Citit rodinnu atmosferu, ako u dobrych priateloch. Izba bola skvela, ranajky ako maju byt. Okolie super.
Kto ma rad koniky, ma ich pod oknom, proste PARADA
Dakujeme

Dátum pobytu: jún 2015
11  Poďakujte používateľovi dusan e.
Recenzované: 18. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: apríl 2018