Tripadvisor

“Toto som Tripadvisore nenašiel”

Fotografia nebola poskytnutá
Máte fotografiu?
Pridajte ju.
Gazdovsky hostinec
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Topoľčiankach

Bol som na obchodnej ceste a prechádzal som cez malebnú obec Topolčianky. Prepadol ma hlad a Tripadvisor mi v okolí nedával veľa možností, resp. žiadnu. Najprv som zablúdil do miestneho FASTFOODu. Strašne milá obsluha, ale na cigánsku v žemli som fakt nemal chuť. Samotná obsluha vo FastFoode mi odporučila vedľajší podnik Gazdovský hostinec. V Gazdovskom hostinci ma milo prekvapila strašne milá bezprostredná obsluha. Dal som si kapustnicu a tá bola fakt famózna. K plnenej placke by som mal výhrady len k tej placke. Plnka bola úplne super.... :-) Takže, ak máte chuť sa najesť niekde kde evidentne ľuďom záleží na tom čo robia, môžem tento podnik len odporučiť.

Dátum návštevy: február 2020
Poďakujte používateľovi egoista74.

Navštívili ste Gazdovsky hostinec? Podeľte sa o svoje zážitky!