“Chutný obed”

Hotel Růže - Restaurace
Na pozícii č. 2 spomedzi 6 Reštaurácie v Rožmberk nad Vltavou
Zrecenzované: 7. marca 2018

Po návšteve hradu sme hľadali miesto, kde by sme si mohli dať chutný obed a trocha sa ohriať. V pivnici na prízemí sme našli dobré jedlo za slušný peniaz. Obed nám chutil a obsluha bola tiež príjemná a plnila si svoje povinnosti. Myslím si, že ponuka jedálneho lístka je postačujúca. Spokojnosť :)

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi Shlavouvoblakoch.

Zrecenzované: 8. júla 2015 cez mobilné zariadenie

Po navsteve hradu nam vyhladlo a vahali kam na pozdni obed. Los vyhral hotel Ruze:-) Po skvele polevce (frankfurtska a cesnecka) nasledovala svickova (na muj vkus trosku slabsi) a pro pritele (jeho slovy "famozni")vrabec se zelim! Pristi navstevu Rozmberka vim, kam si zajit na skvele jidlo. Cely zazitek doladil pozorny servis!! Doporucuju

Dátum návštevy: júl 2015
1  Poďakujte používateľovi Marcela M.
Zrecenzované: 7. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Rožmberk nad Vltavou, Juhočeský kraj
Rožmberk nad Vltavou, Juhočeský kraj

Vyšší Brod, Juhočeský kraj
Lipno nad Vltavou, Juhočeský kraj

Navštívili ste Hotel Růže - Restaurace? Podeľte sa o svoje zážitky!