Recenzované: 14. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Skvele pre unik z reality, krasny kraj, dobre jedlo, obcas aj vino:) vecerna zabava v klube moze rusit klud. Pri plnej obsadenosti obcas viazla obsluha aj organizacia. Ale vystihli sme aj degustaciu franc.kuchyne a ta bola super

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Galgan76.
Recenzované: 22. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Prijemne prostredie , prijemny personal,
užastna atmosfera , čiste a pohodlne ubytovanie .Zučastnili sme sa Jozefovskej koštovky , perfekna organizacia a cimbalovka dodala tu spravnu atmosferu .
Apartman v pohode

Dátum pobytu: marec 2017
Poďakujte používateľovi SilvesterV17.
Recenzované: 7. januára 2017

Vinarství u Kapličky som navštívil viackrát, ale vždy len bud reštauráciu, alebo nočný klub RETRO. Tentoraz sme si s priateľmi naplánovali Silvestrovský pobyt priamo v hoteli Vinarství u kapličky. Po príchode do zariadenia sme boli milo prekvapený nádherným areálom hotelu. Všetky časti komplexu majú efektne prepojené. Po ubytovaní sa v apartmáne som sa rozhodol vyskúšať miestny wellness. Cena vstupu do wellness centra pre ubytovaných hostí bola 140.- Kč čo je v prepočte asi 5€. Za tento poplatok máte prístup k saunám, bazénu s barom, vírivke, posilňovni. Celkovo sú tu služby na veľmi dobrej úrovni a určite sem ešte zavítam. Apartmán ponúkal všetko čo majiteľ sľubuje na stránkach. Jedná sa o veľmi pekné prostredie v centre vinohradu s výbornými službami.

Dátum pobytu: december 2016
1  Poďakujte používateľovi Paul_FOOD_MA.
Recenzované: 15. novembra 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi pekne ubytovanie rovno uprostred vinic. Viac retro ako tradicne. Strava dobra. Obsluha rychla a profesionalna. V lete tam musi byt nadherne. Urcite sa chceme vratit. Vino pre mna priemerne, ale to je vzdy subjektivne. V okoli je dostatok inych vinarstiev, kde najdete vino podla svojej chuti, ak Vam nesadne tu.

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi PavelO159.
Recenzované: 18. októbra 2016

Uazsne prostredie vinarskeho kraja,boli sme tam sice pracovne,ale viem si to predstavit aj v lete s rodinkou.Ubytovanie super,personal velmi mily a to jedlo bolo neuveritelne :-) v okoli je co vidiet,su to nenarocne prechadzky po vinohradoch. V okoli su rozne zaujimavosti.Pri ubytovani je krasny vonkajsi bazen a ihrisko.
Odporucam.

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi El S.