Velké Bílovice

Na pozícii č. 1 spomedzi 3 Reštaurácie v Velké Bílovice
Kuchyňa: České
Vhodné pre: Miestna kuchyňa
Možnosti stravovania: Obed

Trochu drazsi restaurace,hotovky 180-200,-Kc ale jidlo dobre kvalitni,personal pozorny bez problemu.

Poďakujte používateľovi Jiri L.

Zrecenzované: 25. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Najlepšia sviečková akú som kedy jedol. Veľmi milá obsluha, má zmysel pre humor. Príjemná atmosféra.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi kubacakavatar58.
Zrecenzované: 12. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Výborne jedlo aj z denného menu aj z jedálneho lístka. Asi najlepšia kôprovka s knedlikom, akú som vôbec jedla. Milá obsluha. Určite sa oplatí zastaviť.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi IvanaP1665.
Zrecenzované: 14. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi mila obsluha a fantasticke jedlo. Uz viackrat som navstivil tuto restauraciu a vzdy sme boli nadseni. Vsetci sme boli spokojni. Dakujeme

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi blekwolfik.
Zrecenzované: 20. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo veľmi dobré ,výber vín slušný ,trochu neprijemna obsluha po príchode počas konzumacie jedla sa to zlepšilo
Prijemny podnik doporučujem

Velké Bílovice, Juhomoravský kraj
Bořetice, Juhomoravský kraj

Břeclav, Juhomoravský kraj
Velke Pavlovice, Juhomoravský kraj

Navštívili ste Restaurace Na Pekarne? Podeľte sa o svoje zážitky!