“Hodnotím iba reštauráciu ”

Villa Betula Resort Restaurant
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Liptovskej Sielnici
Kuchyňa: Stredoeurópske
Vhodné pre: Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Vonkajšie sedenie

Strávil som tam s rodinou necelý týždeň v domčeku kde sme si varili takze reštauráciu sme využívali minimálne. Keďže som pivár neodolal som ponuke pív z remeselného pivovaru. Dáte si pivo k tomu určite aj jedlo. Prvá návšteva dal som si pivo vychutnával som si ho dopil som a čakal či si ma niekto všimne trvalo to dosť dlho ale nakoniec som dostal aj druhé. Druha návšteva odvážil som sa okre piva dať si aj jedlo. Hneď na začiatku som si objednal dve pivá. Polievka do hrnčeka dve tri lyžice a je po polievke. Ponuka dňa baranie rebrá. Objednal som si rebrá a ďalšie pivo rebrá prišli pivo nie. Rebrá neboli až tak zlé ale za kulinársky zážitok by som ich nepovažoval. Prišla obsluha dáte si ešte niečo? No dal by som si to pivo ktoré som si pred 20 minútami objednal. Takto sa nerobí gastro biznis za tie ceny ktoré tam majú. Reštaurácia plus babyland robí tomuto rezortu dosť zlé meno

Poďakujte používateľovi prcko234.

Zrecenzované: 12. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Ubytovali sme sa v chatke v Liptovskej Sielnici a po dlhej ceste sme večer hľadali, kde sa najeme. Keďže táto reštaurácia bola najbližšie, skúsili sme ísť sem a neoľutovali sme. Dali sme si vývar, jeleni guláš a bryndzové pirohy. Jedlo bolo výborné a obsluha veľmi milá. Určite sa sem ešte vrátime.

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi barborad2018.
Zrecenzované: 4. septembra 2018

Na odporúčania sme zavítali do tejto reštaurácie, prvé čo ma prebralo bol kontinuálny džavot detí, ktorý sa stále stupňoval, tu nemožno niečo vyčítať keďže je tam nejaký detský park no treba byť na to pripravený. Obsluha v pohode, menu bolo veľmi pekne urobené, no a jedlo úplný priemer, nič extra, určite dám tomu ešte šancu no nie tak skoro.

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi betweencastle.
Zrecenzované: 26. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Uzasne jedlo zaujimave pivo perfektna obsluha . Mame to vo villa betula radi uz skoro 20 rokov a pozor medvedi gulas je najviac

Dátum návštevy: august 2018
Poďakujte používateľovi branislavl2015.
Zrecenzované: 11. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce jedlo,mali sme steak a parmezanove rizoto (2x) aj spagheti a musime hodnotit ze kazdy den to bolo naozaj vynikajuce. Co sa tyka obsluhy -prijemna bezchybna a nonstop usmiata. Radost sem kedykolvek opät zavitat... a dokonca maju detsky kutik pri recepcii kde nemali problem nam dokonca priniest jedlo,dezerty a napoje :) Vrelo odporucam

1  Poďakujte používateľovi tatianaf351.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Villa Betula Resort Restaurant, si pozreli aj

Liptovská Sielnica, Žilinský kraj

Bobrovnik, Žilinský kraj
Bešeňová, Žilinský kraj

Navštívili ste Villa Betula Resort Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!