Recenzované: 20. mája 2019

Izba renovovaná, mezonetová a pekne zariadená. Ihrisko pre deti a vonkajší priestor veľmi pekne upravený. Trochu miš maš štýlov, ale zanecháva príjemný dojem, pretože deti sú tam šťastné.
Ponuka jedla trochu slabšia, zvlášť hipsterský jedálny lístok je trochu neprehľadný.
Animátorka Anička bola úžasná a deti boli celý pobyt veľmi šťastné a tým pádom aj my.
Priídeme zase a bude to už po štvrtý krát.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi mirasierra2017.
Recenzované: 7. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Kvôli počasiu sme navštívili len babyland. Vonkajšie atrakcie sme nechali na inokedy. Je tu mnoho možností ako zabaviť dieťa a určite sa tu vrátime. Vo vnútri babylandu je príjemné posedenie, obsluha veľmi príjemná.

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi Miroslava P.
Recenzované: 1. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Pekný rezort plný zvierat, trampolín a preliezok. Väčšie deti majú v dobrom počasí vystarané na celý deň. Pre menšie je k dispozícii veľká detská hala s animátormi. Veľmi slušná reštaurácia. Primerane vyškolený personál. Ceny sú určite slovenský nadpriemer.

Dátum pobytu: november 2018
Poďakujte používateľovi modryslon.
Recenzované: 25. augusta 2018

Super prostredie a zážitok pre deti. Klobúk dole, žena Slovensku sa nájde niekto kto investuje do takéhoto areálu pre deti. Celý areál čistý, udržiavaný, personál úslužný. trocha vyššie ceny ale určite to nebolo zadarmo vybudovať, udržiavať a rozširovať tento areál.
Odporúčam ako zastavku pre rodiny s deťmi.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi 6918marek_.
Recenzované: 14. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

My sme si spravili s deťmi výlet do babylandu vo Ville Betulle hlavne kôli deťom už druhý krát ...Deťom sa tam páčilo,užili si to, ale mne tam osobne chýba animatorska duša...Áno vy uvádzate za máte animátorov,ale pre mňa sú to deti ktoré to nerobia zo srdca a nevedia na seba upútať pozornosť len tam tak pobehujú a zarábajú...Keď pýtate za vstup také ceny, mohli by ste investovať do kvalitných animátorov.Jedlu nemám čo vytknut,chutilo aj nám aj detom...

Dátum pobytu: august 2018
1  Poďakujte používateľovi DanielaM7830.