Recenzované: 6. augusta 2018

Milý personál, raňajky formou bufetu, večere výber zo štyroch jedál, musím podotknúť - neskutočne dobré jedlo , izby štandard. Boli sme s deťmi, boli spokojné, určite sa sem ešte vrátime. Odporúčame...

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi zseresova.
Recenzované: 9. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi chutne varia. Boli sme štyria a každému chutilo. Kapustnica bola fakt vynikajúca. Ceny sú veľmi priateľné. Obsluha milá. A je to v peknom v peknom prostredí.
Určite sa zastavíme, ak ešte pôjdeme cestou.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi Paradise616338.
Recenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Skromny hotel v peknej lokalite, presuny po okoli vsak jedine autom. Ako velke plus je velmi mily a ochotny personal. Ohladom stravy - ranajky vo forme svedskych stolov so standardnou ponukou, obedy a vecere na vyber z niekolkych jedal, chutovo 3/5. Ak nehladate privelky luxus, ale cenovo rozumnu ponuku tak urcite odporucam.

Dátum pobytu: február 2018
2  Poďakujte používateľovi FrancoisK171.
Recenzované: 28. januára 2018

Strávili sme v tomto hoteli predĺžený víkend s cieľom dobre si zalyžovať a prejsť sa po Tatrách. Keďže si nepotrpíme na luxus, tento hotel nám veľmi vyhovoval. Za príjateľnú cenu sme dostali veľkú, príjemné teplú a komfortnú izbu. Raňajky formou švédskych stolov a večera s výberom zo 4 jedál, ktoré nám veľmi chutili a boli to veľké porcie. Personál bol milý a ochotný.
V okolí niekoľko lyžiarských stredísk za super ceny či blízke Tatry sa vám postarajú o super zimnú dovolenku. Na železničnú stanicu do Štrby to trvalo asi 10 min. peši.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi dusa11.
Recenzované: 10. marca 2017

izby čisté, pomerne veľké, personál ochotný, strava výborná, hotel zodpovedal cene. boli sme spokojní, vrelo odporúčam :) prístup ku zubačke, asi 15 min. pešo, ale majitel ochotný voziť.škoda neupravené okolie

Dátum pobytu: marec 2017
Poďakujte používateľovi martabibutka.