Recenzované: 8. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Penzion a izby v nom ciste, v kupelni mydlo aj sprchovy gel. Matrace super, asi kazda izba ma balkon. Lokalita ticha, nedaleko je vlakova stanica. Wellness sme nenavstivili, lebo virivka nefungovala. Je tu velka herna, stolny tenis, stroje na posilnovanie. Ranajky chutne- kava, caj, mlieko, dzus, vajicka, parky, sunka, jogurty, pecivo. Na veceru polievka a vyber z 2 jedal. Nam chutilo. Odporucam rozsirit wellness, bolo by to super. Personal mily a ochotny....Pre vsetkych, ktori si nepotrpia na luxus, ale staci im cisty a mensi penzion.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi jaja259.
Recenzované: 4. marca 2018

Cítili sme sa velmi dobre.
Tichá lokalita, pekne prostredie, čistá izba, kráľovské raňajky.
Milá a velmi ochotná obsluha. Odporucam pre rodiny s deťmi.
Veľa možností na výlety............

Alena s rod.

Dátum pobytu: február 2018
2  Poďakujte používateľovi alenasemesova.
Recenzované: 21. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie aj majiteľ. Ochotný a ústretový.. izby pekne čisté.
Raňajky výborné. Nevedeli sme si vybrať :) veľmi pestré. Príjemná tichá lokalita.. pokoj..
Verím, že sa ešte vrátime.. ďakujeme.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi Ivana K.
Recenzované: 27. októbra 2017

Veľká spokojnosť.Super prístup zo strany majiteľa. Pochvala patrí aj milej a ochotnej obsluhe.Izby sú čisté, upratané. Raňajky skvelé. Penzión sa nachádza v tichej, kľudnej lokalite, super na oddych. Určite sa znovu vrátime :).

Dátum pobytu: január 2017
Poďakujte používateľovi eva4412017.
Recenzované: 16. januára 2017

V penzióne sme boli na "babskej" jazde, ubytované sme boli v chatkách v areáli penziónu. Bolo nám tam super a rady sa vrátime:) Mali sme aj plnú penziu, s raňajkami na nás počkali až do desiatej a boli ochotní urobiť nám omeletu, praženičku, čokoľvek čerstvé:) Ubytovanie krásne, útulné, okolie s jazierkom, zvieratkami, uprvanou trávnatou plochou. Bazén čistý, sauny príjemné.

Dátum pobytu: apríl 2016
Poďakujte používateľovi RenkaTr.