Recenzované: 16. januára 2017

V penzióne sme boli na "babskej" jazde, ubytované sme boli v chatkách v areáli penziónu. Bolo nám tam super a rady sa vrátime:) Mali sme aj plnú penziu, s raňajkami na nás počkali až do desiatej a boli ochotní urobiť nám omeletu, praženičku, čokoľvek čerstvé:) Ubytovanie krásne, útulné, okolie s jazierkom, zvieratkami, uprvanou trávnatou plochou. Bazén čistý, sauny príjemné.

Dátum pobytu: apríl 2016
Poďakujte používateľovi RenkaTr.
Recenzované: 4. júla 2016

Tento penzion navstevujeme pravidelne kazdy rok. Je to velmi utulny penzion, kde pracuje sam pan majitel. Je velmi ochotny a mily. Izby su male ale vzdy ciste, kazda izba ma balkon. Penzion odporucam nenarocnym cestovatelom, ktori chcu len prespat. Ranajky su ako od babicky, velmi chutne. Poloha je super, blizko stanice a zubacky, avsak trochu nebezpecne pre pesich, nakolko musite ist po ceste, k penzionu nevedie chodnik pre chodcov. My sa sem vzdy radi vraciame.

Dátum pobytu: august 2015
Poďakujte používateľovi danielasebekova.
Recenzované: 19. augusta 2015

Penzión sa nám veľmi páčil. Pán majiteľ bol strašne milý, prišiel po nás autom, keď sme mu zavolali, že to nevieme v Štrbe nájsť. Medzi malé chybičky patrilo chýbajúce wifi pripojenie na izbe, pričom tam byť malo podľa ich internetovej stránky, a nefunkčnosť satelity - na izbe sa nedala sledovať televízia.

Dátum pobytu: august 2015
Poďakujte používateľovi AdriZLima.