Vyšné Ružbachy
Recenzované: 7. augusta 2019

Všetko bolo čisté a pripravené na náš trojdňový pobyt. Ani sa nám nechcelo odchádzať. Veľké plus, že myslia na ekológiu a dali nám viac vriec aj na potravinový odpad.
Keď bolo teplo, privítal nas altánok, keď večer bolo chladnejšie, tak sme si prikúrili v kozube.
Super a nech sa darí.

Tip na izbu: všetky boli pekné
Poďakujte používateľovi ongiboh.
Recenzované: 28. júla 2019

Veľmi príjemné a pokojné miesto, čistá uprataná izba, pohodlné postele, sprcha toalety čisté ako má byť, parkovanie hneď pri penzióne, majitelia príjemný ,ochotný, Penzión na vysokej úrovni .V blízkosti je množstvo možností na relax a turistiku.

Poďakujte používateľovi lano76.
Recenzované: 18. júla 2019

Krásny penzión sa nachádza v tichom a pokojnom prostredí, úžasná príroda všade vôkol,balzam na dušu, ubytovanie bolo super, čisté, pohodlná posteľ, k dispozícii kuchynka a spoločenská miestnosť. Majitelia veľmi milí a ústretoví, vrelo odporúčam každému, kto si chce oddýchnuť od bežných starostí.V blízkom okolí veľa možností na krásne výlety.

• Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi Cestovatelka20191.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Julius Z, Owner v zariadení Penzion Zet.Zodpovedané: 23. júla 2019

Dakujemr velmi pekne. Velmi nas tesi Vasa spokojnost. Prajeme krasne cestovanie po SK a dovidenia niekedy opat v Ruzbachoch

Recenzované: 23. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme s rodinkou na dve noci. Izba a spolocna kuchyna velmi cista. Majitelia velmi ustretovi a mili. Welness velmi pekni. Ak sa opat vyberieme do Vysnych Ruzbach, tak toto bude nasa volba ubytovania.

Dátum pobytu: júl 2018
Poďakujte používateľovi Maria N.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Julius Z, Owner v zariadení Penzion Zet.Zodpovedané: 24. júla 2018

Dakujeme p.Maria. Velmi nas tesi Vasa odozva a rovnako tak Vasa volba v pripade buducej navstevy. Prajeme vsetko dobre.

Recenzované: 26. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Krasny cisty penzion kam sa zmesti viac rodin s detmi (nas bolo 6 rodin). V nasom apartmane bolo vsetko potrebne aj s kuchynkou ale v spolocenskej miestnosti sa dalo varit tiez co sme vyuzili na spolocne ranajky. Zaroven sa mali rodicia kde stretnut ked ulozili deti spat.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi Jozef G.