Recenzované: 3. marca 2018

Ubytovanie v tomto penzióne maximálne odporúčam. Aparmány super. Spoločenská miestnosť v pohode aj s vybavenou kuchyňou. Dokonca aj malý wellnesik tam je :).
Nie je čo vytknúť. Chceli sme tam ísť aj toho roku na Veľkú noc, ale škoda, že je to obsadené. Ale určite sa tam vrátime....:)

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Exploration661769.
Recenzované: 5. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Ubytovanie v čistej krásnej priestrannej izbe, musel by som tam žiť aspoň rok aby som našiel nejaké nedostatky. Wellnes som nestihol vyskúšať aj napriek tomu, že mi išli v ústrety môjmu časovému rozvrhu. Parkovanie bez prekážok, tiché prostredie, už len mať viacej dovolenky aby sa tam dalo vrátiť. Ďakujem Vám.

Dátum pobytu: január 2018
Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi Tomas K.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Julius Z, Owner v zariadení Penzion Zet.Zodpovedané: 6. februára 2018

My ďakujeme! A prajeme všetko dobré.

Recenzované: 4. novembra 2017

Príjemné a tiché prostredie penziónu s vlastným parkoviskom. Pekná a čistá izba s veľmi pohodlnou posteľou. Útulný malý wellness. Kuchynka so všetkým potrebných vybavením a spoločenská miestnosť. Ochotná slečna, ktorá nás ubytovávala.

Dátum pobytu: november 2017
Poďakujte používateľovi Sightseer738967.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Julius Z, Majiteľ v zariadení Penzion Zet.Zodpovedané: 6. novembra 2017

Veľmi pekne ďakujeme za potešujúce a motivujúce slova. Prajem všetko dobre na ďalšich potulkách Slovenskom.

Recenzované: 1. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

S ubytovaním sme boli veľmi spokojní. Izba krásna, všetko čisté, pekne priravené. Aj vybavenie kuchynky nám úplne stačilo. Majitelia veľmi milí, ústretoví, dá sa s nimi dohodnúť. Určite sa sem ešte vrátime.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi Passenger738489.

Ďakujeme p.Natália. Spokojný zákazník, ktorý ma chuť a dôvod navštíviť nás znovu je pre nás ta najlepšia vizitka. Prajeme všetko dobré.

Recenzované: 14. augusta 2017

V penzióne ZET sme strávili tohtoročnú letnú dovolenku (9 dní). Ubytovaní sme boli v apartmáne A1. Apartmán bol pekne - moderne a účelne zariadený. Kuchynský kútik aj WC s kúpeľňou boli menšie, ale plne postačuje. Páčila sa mi celková dispozícia APP (zariadenie a rozmiestnenie nábytku), pretože sme mali pocit vzdušnosti a "nešľapali sme si na päty", ani pri ubytovaní 3 dospelých ľudí. Postele a prístelka boli pohodlné, takže v tom tichu sa fakt dobre spalo. APP mal veľký balkón s pekným výhľadom na okolie, pretože penzión je na kopci. Ráno do APP svietilo slniečko, takže aj raňajšia kávička na terase bola zážitkom.
Všade bolo čisto, komunikácia s majiteľom bola v pohode - na čom sme sa dohodli, to platilo.
Wellness sme nevyužili , pretože sme chodili na kúpalisko Izabela v kúpeľnom parku. Ale vyzeralo super.
Takže odporúčam - my sa určite ešte vrátime.... tento región má čo ponúknuť....
Alena

Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi alena560.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Julius Z, Owner v zariadení Penzion Zet.Zodpovedané: 15. augusta 2017

Ďakujeme za veľmi potešujúce a motivujúce slova. Vaše hodnotenie a zaujem navštíviť nás opätovne nas teší. Prajeme všetko dobré na ďalších potulkách Slovenskom.