Najnižšie ceny vášho pobytu
Zobraziť ponuku
Bezplatné zrušenie do 22. 05. 21
Agoda.com121 USD
ZenHotels.com
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 4. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi nás prekvapil príchod do krásneho prostredia. Hotel pýšiaci sa štyrmi hviezdickami na stene budovy. Po príchode do hotela nasledovalo jedno prekvapenie za druhým. Hotel zanedbaný, popraskaná omietka na stenách, zatretá nejakou sádrou, hrdzavé konšteukcie v okolí bazéna, opadávajúca omietka, pofľakované izby s rozpadávajúcimi sa posteľami. Night club nefunkčný už štyri roky a napriek tomu je stale v ponuke. Lobby bar otvorený do 22.00 hod. Po tomto čase sa môžete len poprechádzať po okoli a sledovať veveričky, lebo iné tam ani nenájdete. Všade v okolí je mrtvo. Strava v hotely je biedna a obsluha jak zo spomaleného filmu. V tomto hotely proste asi niečo skapalo lebo je to hrúza. Vôbec si nezaslúzi štyri hviezdičky, je to klamstvo za vysokú cenu. Jediné čo musíme pochválit, je masér a jeho služby. Fakt super chalan. Touto cestou mi este raz ďakukeme.
Ostatné...
Nikdy viac. Cestovateľ Marek

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi BibianaM176.
Recenzované: 22. januára 2018

V tomto hoteli sme boli počas Veľkonočných sviatkov. V kúpeľoch sme boli už viackrát a vždy sme tam spokojný. Hotel je pekný, ale už by potreboval rekonštrukciu. Bývali sme v priestrannom apartmáne. Je tam ale málo svetla. Strava bola dobrá. Personál ochotný.

Dátum pobytu: marec 2017
Poďakujte používateľovi AlenaN138.
Recenzované: 22. augusta 2017

dojmy podľa poradia v akom nasledovali:
+ recepcia OK, milé pracovníčky
- vstup do izby: hneď po otvorení dverí udrel do očí prešúchaný koberec
- po rozhliadnutí sa po naoko peknej izbe sme si všimli popraskané steny
- po otvorení dverí na balkon(terasu) takisto udrel nám do očí prešúchaný koberec na terase
+ strava nadpriemerná, kuchár ústretový a nápomocný pri výbere jedál pre moju manželku celiatičku
- !!! všetky pozitíva zabil sobotnajší budíček o 6,00 hod. kedy miestny občania prišli do areálu kupelov a nakladi drevo na vozík, čím riadne búchali. Zhruba o hodinu sa vrátili aj s motorovou pílou !!! Viem, že už nebol nočný kľud, ale takýto budíček v 4 hviezdičkovom hotely som neočakával

Tip na izbu: vstup na term.kúpalisko Izabela za poplatok. Prešúchaný koberec v izbe a terase, popraskané steny...Budenie motor.pílou o 6,00 hod.
Dátum pobytu: august 2017
3  Poďakujte používateľovi estix2017.
Recenzované: 1. februára 2017

Hotel pekny,cisty...izba,no my sme mali apartman ...podlahove kurenie,vsade teplucko,pekne vybavenie izby aj kupelna..
Ale mam nieco,s cim som nebola spokojna.
Televizor na taky hotel je dost zastaraly s malou obrazovkou....
Postel-matrac bol super,no len co som si sadla na postel,citila som nerovnosti rostu.Tak sme zodvihli matrac ,boli tam dva rady dosiek rostu na kovovom rame, niektore dosky boli popadane jednou stranou na zemi,niektore boli poposuvane,takze bola velka medzera medzi nimi.Tak sme si to opravili..ako sa dalo..Paplon bol vyborny ,no vankus,ako placka,vylezany,tenucky.Vobec sme sa dobre nevyspali.//Odporucam si so sebou zobrat aspon male vankuse.//
Dalsia vyhrada je na WC...samotne WC je ciste,no ked som si nan sadla,citila som zapach mocu,ako vo verejných záchodoch.Akoby pod zahybom misy nebolo vymyte kefou a dezinfekcnym prostriedkom a naprskany moc od muzov,krori vykonavaju potrebu v stoji , sa rozkladal a zapachal.Nebolo mi to prijemne,aj ked viem,,ze WC je WC a nie tanier,no taky zapach je neprijemny.
Zaclona jedna kratsia a jedna dlhsia na jednom okne,neukaze to dobre.

Dátum pobytu: január 2017
1  Poďakujte používateľovi JajkaJarmila.
Recenzované: 25. novembra 2016

Tento hotel má svoje pre a proti. V krásnom prostredí, kde môžete robiť krátke aj dlhé prechádzky v každom ročnom období. Strava vyhovuje. Raňajky štandartné , na večeru dostatočný výber jedla aj ovocia a zeleniny. Co sa týka vybavenia izieb, to má už niečo za sebou. A ak by ste chceli porovnávať štvorhviezdičkové hotely, tak tento neuspeje. Ale vo vnútornom bazéne aj vo welnes sa dá dobre zrelaxovať. Taký dobrý štandart.
A dobré sú aj služby personálu.

Dátum pobytu: máj 2016
3  Poďakujte používateľovi gabrielamail.