“Najhorší burger 👎”

Manuel Caffe' Tatry
Na pozícii č. 1 spomedzi 1 Reštaurácie v Hornom Smokovci
Opis: Navštívte Taliansko v Tatrách! Manuel Caffé Tatry nie je len o káve. Káva je u nás samozrejmosťou. Jej pitie je rituálom. Okrem nej Vám počas celého dňa radi pripravíme chutné raňajky, šaláty či ľahký obed. Tiež Vám ponúkneme chutné Tiramissu, či iný zákusok a na zapitie drink z našej širokej ponuky alko či nealko drinkov alebo dokonalé talianske víno.

Musim povedať že po návšteve v tomto podniku som ostal znechutený z toho čo dokažu niektorí ludia bez hanby ponukať zákazníkom pod názvom hamburger lebo to čo som dostal na stôl bol ten najhorší “burger” aky som kedy videl, viď. foto. Aby toho nebolo malo ešte aj sam časnik mi do očí klamal že to je ich domáce mäso ktore si sami príravuju! Dostal som tam hnusne mrazené polotovarové mäso! Už nikdy viac sa sem nevratim a určite nedoporučujem nikomu sem chodiť.

Poďakujte používateľovi Marthiasx5.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BongustoPR, Owner v zariadení Manuel Caffe' Tatry.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dear Mattias I usually respect all reviews but you are a special case because I remember you very well. You had a confrontational attitude towards my employee even though she was kind to explain what burgers options we had. You choose the cheaper option on the
menu even though we had Angus Beef burger in menu which is premium meat. So I have a proposal for you. Be my guest and I will serve you premium meat we have in our menu and after make your final judgement. Thanks

Zrecenzované: 29. augusta 2019

Jednoznačne najlepšia káva v Tatrách. Konzumovali sme aj pizzu, panini aj lasane a všetko bolo veľmi chutne.Výhodou je parkovanie.

Poďakujte používateľovi SonyDov2.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BongustoPR, Manager v zariadení Manuel Caffe' Tatry.Zodpovedané: 30. augusta 2019

Grazie per la recensione e spero di rivederti per un ottimo caffe' stile Italiano :)

Zrecenzované: 8. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Manuel Caffe Tatry je miesto, ktoré navštevujem pravidelne veľmi rád!
Výborná talianská káva, raňajkové menu ako aj prístup personálu!
Veľkou výhodou parkovanie.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi adamkasanicky.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BongustoPR, Manager v zariadení Manuel Caffe' Tatry.Zodpovedané: 9. augusta 2019

Molte Grazie ! Thanks for great review and hope you will visit us soon again.

Zrecenzované: 6. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Zatial najlepsia kava v Tatrach, co som mal. Skusili sme aj limonadu, fresh, pizzu a burger. Jedlo chutne v ramci moznosti. Cenovo je uroven super a aj dezerty vyzerali lakavo. Kto ke v Smokovci odpprucam navstivit.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi MartinH7189.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BongustoPR, Owner v zariadení Manuel Caffe' Tatry.Zodpovedané: 8. júla 2019

Molte Grazie :) Lavoriamo con passione ogni giorno per dare il massimo ai nostri clienti . Spero di rivederti presto per un buon caffe' italiano oppure per una mangiata stile italiano .

Zrecenzované: 28. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Malý útulný rodinný podnik v srdci Tatier, kde fantasticky varí taliansky kuchár. Musela som tu zostať dlhsie ako som plánovala, nakoľko ma zastihla búrka na mojej prechádzke so psikom. No bolo to veľmi príjemné. Výborne som sa u nich najedla, môjmu psíkovi dali misku s vodou a všetci hostia sme sa u nich cítili ako rodinný známy u nich v obývačke. Sem ešte určite zavítam.

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia BongustoPR, Owner v zariadení Manuel Caffe' Tatry.Zodpovedané: 1. júla 2019

MOLTE GRAZIE :) Lavoriamo con passione tutti i giorni per creare una bella atmosphera e offrire prodotti di qualita'. Spero di rivederti presto al Manuel Caffe' Tatry.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Manuel Caffe' Tatry, si pozreli aj

Tatranská Lomnica, Prešovský kraj

Navštívili ste Manuel Caffe' Tatry? Podeľte sa o svoje zážitky!