Recenzované: 3. marca 2018

Po čase sme sa opäť vrátili do tohto tichého a útulného penziónu, kde sme sa už v minulosti cítili veľmi dobre. Opäť nás nesklamal. Príjemní a veľmi ústretoví majitelia, výborná domáca strava, spomeniem napr. polievky, ktoré sú famózne, domáci koláčik,domáce džemy, mäso na kuriatkach z miestnych lesov a takto by som mohol čo sa týka stravy pokračovať. Izby v perfektnom poriadku, celý penzión dýcha na vás pozitívnou energiou a je výborný na vypnutie a oddych. Ja za seba vrelo odporúčam.

Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi vochomurka2016.
Recenzované: 30. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Počas našej dovolenky sme využili krátky pobyt v tomto výbornom penzióne. Útulné prostredie, čisté priestory. Izby sú na poschodí. Výborne sa tu spí. Výborná domáca kuchyňa doplnená sezónnymi produktami. Dobré parkovanie. Wifi k dispozícii. Určite každému doporučujeme.

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Peter S.
Recenzované: 29. decembra 2015 cez mobilné zariadenie

Veľmi milá obsluha,prijemne prostredie. Po krátkej turistike sme sa zastavili zohriať na čajik a chutný obed. Vybrali sme si halušky s bryndzou ktoré boli vynikajúce a velmi rýchlo pripravené. Proste TOP podnik určite odporúčam a zastavím sa tam aj nabudúce.

Dátum pobytu: december 2015
Poďakujte používateľovi michalg708.