Recenzované: 30. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Pokiaľ navštívime Vysoké Tatry znovu, jedine sem!
Krásne izby, kúpeľňa, plne zariadená kuchynka (okrem rúry), vo dvore gril, posedenie, bazén.
Jediným negatívom bolo to, že sme mali izbu do ulice a v noci nás budili autá, ktoré určite nešli 50km/h...
Vzdialenosť od Štrbského plesa atď. Bola trošku viac, ale asi 5 min chôdze bola električková zastávka a tá nás cca za 25min vyviezla do turistických oblastí.

Dátum pobytu: jún 2016

Dátum pobytu: júl 2016
Recenzované: 5. júla 2015

Dátum pobytu: júl 2015
Recenzované: 17. novembra 2014

Tip na izbu: Все номера отличные! И можно смело брать продукты и готовить прямо в отеле на кухне - очень удобно!
Dátum pobytu: november 2014