“Oslava narodenín”

Zemianska kuria v Chalupkove
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Liptovskej Štiavnici

Boli sme ubytovaný v drevenici ktorá bola zariadená do najmenších podrobností okolie dreveníc bolo pekne upravené raňajky sme si robili samy ale na obedy sme chodili do blizkej kúrie ked bol mily a ústretový personál a veľmi chutne jedla. Boli sme maximalne spokojný. Cez pozemok nám pretekal potôčik s mineralnou vodou. Určite sa ešte vrátime.

Poďakujte používateľovi krivekuty.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SlovakLiptov, General Manager v zariadení Zemianska kuria v Chalupkove.Zodpovedané: pred 2 týždňami

Ďakujeme za Vašu návštevu u nás v Chalupkovo rezorte a taktiež aj za stravovanie sa v reštaurácii.Sme rodinná firma a snažíme sa aby boli návštevnici maximálne spokojný. Jedlo varime z láskou a čerstvo každý deň. Aj teraz sme spustili husacie a kačacie hody, kde môžu ubytovaný ale aj ľudia z okolia prísť ochutnať husacinku alebo kačku. Do skorého videnia.

Zrecenzované: 8. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Kedze sme boli ubytovani v Chalupkove, restauraciu sme vyuzivali pomerne casto.
Velky vyber nie je ale za to jedla su velmi chutne...
Bryndzove halusky, spenatove halusky, tatarsky biftek, pecene rebra a este dalsie chutne jedla...
Priestory krasne,ciste,upravene...
Obsluha bola v poriadku ,sem tam male zavahanie...
Len sa niektore casnicky musia doucit ktory napoj sa v akom pohari podava...gin s tonikom sa predsa nepije z konakoveho pohara
Vsetko dobre a dakujeme

Poďakujte používateľovi Lettie161602.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SlovakLiptov, General Manager v zariadení Zemianska kuria v Chalupkove.Zodpovedané: pred 3 týždňami

Dakujem za navstevu u nas a spokojnost a budeme sa tesit na vasu dalsiu navstevu. Prave sme dali do ponuky aj jesenne menu v prilohe kde su domace kacacie pirohy z cervenou kapustou. Skoda ze ste pri Vašej navsteve nepovedali casnicke o tom pohari, urcite by nas zavolala a poriesili by sme to.

Miešané nápoje sa podávajú v rôznych typoch pohárov, neplatí pravidlo, že Gin tonic ide len do long drink pohára.

Nie sme coctail bar, ale reštaurácia a obsluha Vám namiešala drink podľa Vášho želania.

Zrecenzované: 4. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Odpornejšie jedlo ako v tejto reštaurácií som snáď ani nejedol. Spenatove halušky vyzerali presne tak ako aj chutili-odporne. Obsluha nevedela čo skôr robiť v prázdnej reštaurácií. Nápoje až po polievke a celkový čas strávený v reštaurácií (1.30min) hovorí za všetko. Nikdy viac!

Poďakujte používateľovi peterspis73.
Zrecenzované: 10. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Velmi pekne , a prijemne prostredie dobre jedlo , Prijemna obsluha , vratime sa aj druhy krat Odporucame Navstivit

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi RomanM2327.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SlovakLiptov, General Manager v zariadení Zemianska kuria v Chalupkove.Zodpovedané: 2. augusta 2019

Ďakujeme veľmi pekne za pochvalu. Budeme sa aj naďalej snazit aby naši hostia boli maximálne spokojný. Akurát dokončujeme aj jazierko kde si budete moct posediet z vyhladom na hory a rybky.

Zrecenzované: 11. februára 2019

Vynikajúce jedlo, príjemná obsluha, primerané ceny, rozhodne nadštandardný kulinársky aj spoločenský zážitok.

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi Jana P.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia SlovakLiptov, General Manager v zariadení Zemianska kuria v Chalupkove.Zodpovedané: 17. februára 2019

Dakujeme Janka za navstevu u nas v Chalupkovo resort. Tesi nas ze vam chutilo a ze ste boli spokojny. Snazime sa kazde 3 mesiace pridavat nove sezonne ponuky a na jar otvorime nasu kontaktnu zoo v ovela vetsom pocte. Pripravujeme aj jazierko a vonkajsi gril. Do skoreho videnia .

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zemianska kuria v Chalupkove, si pozreli aj

Ružomberok, Žilinský kraj

Navštívili ste Zemianska kuria v Chalupkove? Podeľte sa o svoje zážitky!