Zrecenzované: 23. apríla 2018

Hotel drziaci si kvalitu uz nejaky cas, vyborna kuchyna a poloha. Akurat zamestnanci recepcie by sa mohli tvarit ustretovejsie a odhodit tu odmeranost. Usmev a ochota su v hotelierskom biznise velmi dolezite.

• Termín ubytovania: apríl 2018, cestoval(a) s priateľmi
1  Poďakujte používateľovi jozefolah.
Zrecenzované: 2. februára 2018

V hoteli sme boli v zime a musim povedat, ze to bol nadherny zazitok. Pocas nasho pobytu akurat aj snezilo, boli sme odrezani od sveta (hore ci dole nas mohlo vyviest len hotelove autom ktore by nas vzalo ked by sme chceli), ale o to viac to malo svoje caro (sak kam by sme chodili).V lete sa da ist autom, ak je moznost parkovat na hotelovom parkovisku - rovnako i v zime, ked to podmienky dovoluju.

Priroda okolo je nadherna a sice sme sa nemohli vybrat ani na Batizovske pleso (zimna uzavera + chodnik a znacky pod snehom), ani na Hrebienok (mali sme psa a bali sme sa ze sa v jednom useku smikne zo skaly na lade), plne sme vyuzili aj prechadzky okolo hotelu, kusok na kopec a zabralo nam to vela casu. V hoteli na nas vzdy cakalo skvele jedlo, caj a strudel, je tam i welness (to sme nevyuzili).

Hotel je dog friendly co prevelmi ocenujem (nemohli sme sice do restiky ale jedli sme pohodlne v lobby bare). Nemali problem ani s velkostou psa, co sa neda povedat o vela hoteloch v Tatrach, napr. na vela sa tvariaci hotel Panorama.

Izba bola krasna, boli sme v nejakej zakladnej a aj napriek jedneho minusu - uzkej postele (spime na posteli s weimarskym stavacom, takze to ten pocit asi viac znasobilo) bola velmni pekna a cista. Vyhlad je uzasny, kupelnana na urovni, a rovnako i interier izby. A naozaj ocenujem cisto, na to som sensitivna.

Stravoanie bolo super, mali sme polpenziu co sa urcite vyplati, lebo ceny sa mozu zdat trocha vyssie (my sme ochotni za dobre jedlo zaplatit, takze sa nestazujem, je to porovnatelne s BA a restikami s fakt dobrym jedlom). Velmi chutil kuriatkovy krem (s nejakymi terina krutonmi, fakt dobre) a ja som si pochutnala na strudli n maslovou tekvicou, jablckom, karamelizovanou hruskou a neviem cim este :)

Rovnako personal je velmi mily a napomocny. Dakujeme!

V lete sa urcite vratime, kedze Sliezsky dom je skvelou vychodiskovou polohou na mnozstvo tur a uz sa nevieme dockat. A uz to potom dokombinujeme aj s wellness a masazou a budeme maximalne happy :)

• Termín ubytovania: február 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Slavomira S.
Zrecenzované: 8. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Na Sliezskom dome sme stravili vikend kvoli vystupu na gerlachovsky stit. Ako horsku chatu sme ho v minulosti navstivili velakrat, od nasej poslednej navstevy urobil ale tento horsky hotel milovy krok k lepsiemu, tentokrat sme boli s kvalitou sluzieb velmi milo prekvapeni. Ceny sice nie su najnizsie, urcite ale zodpovedaju kvalite a ocakavaniam. Nadherne prostredie, mily personal, vyborna kuchyna, prijemny wellness s vyhladom na hory. Dakujeme za dokonaly vikend !!

Termín ubytovania: október 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi ZoraV15.
Zrecenzované: 4. septembra 2017

Za luxusné peniaze som čakal luxusný hotel. Žiaľ je to len horská chata. Recepcia ako na horskej chate-ničím nezaujme. Loby nie je žiadne a vyzerá ako na "nádraží". Funkčnosť výťahu je problematická /nefunguje opätovné otváranie dverí/. Izba je malá, síce ako horská ale za luxusné peniaze. Luxus tam nie je ani náhodou! Pozornosť hotela na privítanie maličkosťou sme na izbe márne očakávali! Koberec by potreboval aspoň raz za mesiac aj vytepovať (nie len vysávať) a niektorý aj vymeniť-poškodený). Na izbe chýbajú povinné čalúnené kreslá. Je tam len jeden peň! No na luxusný hotel je to otrasné sa obúvať na pni! Je zrejme len ako dekorácia a teda sa obúvate na pstely! Na "horský" hotel je prekvapením, že v šatníku máte k dispozícii len vetché plastové vešiaky a nie robustné drevené (konečne by aj pasovali do horského hotelu). Kúpeľňa je štandardná, ale nie luxusná.
Riadenie wellness je neprofesionálne: do štvormiestnej vírivky sme sa objednali štyria ale s prekvapením sme zistili, že je tam ešte ďalšia skupina - teda až šiesti! Mimochodom v hotely by mala byť komerčná vírivka a nie domáca ako tam v skutočnosti je! Je smutné, že v drahom (nie luxusnom) hotely nedostane hosť prepožičaný župan pre vstup do wellness! V relax zóne sa nedá relaxovať, nakoľko ďalšia skupina ľudí sa patrične baví vo vírivke-chýbajú dvere medzi týmito priestormi. Je ťažko identifikovať charakter a vedenie tohoto hotelu.
Počas celého pobytu ani neviem ako vizerá samotný riaditeľ. Nikto nevedie a nekontroluje zamestnancov. Je zrejme "neviditeľný". V bare sme sa nevedeli cca 15 min. dočkať štyroch pív pričom bol takmer prázdny! Až na urgenciu začalo to fungovať.
Pred luxusným a horským hotelom nechápem prečo je umiestnený mobilný plechový (biely) bufet!? Asi na doplnenie koloritu? Lebo večerové menu je za 17 € - to je "sila" Kolegine si dali len šaláty a tak drahé ich ešte nejedli! Zrušenie "ala card" v týchto prípadoch je na zamyslenie (na druhé deň hostia sa navečerali radšej inde ešte pred príchodom na hotel z horskej túry) - to asi nebude cieľom hotela, či?
Pri absencii riaditeľa (zrejme) si hoteloví vodiči jazdia krýžom-krážom (aj do protijazdných vozidiel) bez akceptovania organizovania - nahlasovania smeru jazdy (hore/dole).
Majitelia by sa mali zamyslieť nad vedením a smerovaním tohoto hotelu.
Pravdepodobne v budúcnosti dám prednosť inému hotelu. Hotel ma ničím nezaujal.

Tip na izbu: Neviem doporučiť izbu!
  • Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s priateľmi
2  Poďakujte používateľovi PART33.
Odpoveď od vedenia:Zodpovedané: 7. septembra 2017

Dobrý deň, je nám ľúto, že nepatríte k ľuďom, ktorých hotel s prostredím v ktorom je očaril. Ďakujeme za vaše postrehy. Každým postrehom pracujeme na našom zlepšovaní sa na ktorom nám záleží. Spokojnosť hostí je našou prioritou, je len škoda, že ste svoje námietky nevzniesli personálu pri návšteve hotela.
S úctou Bolcárová Lenka

Zrecenzované: 7. augusta 2017

Je to miesto,kde sa rád vraciam.Kto chce zažiť kúzlo Tatier nech to navštivý.
Hotel = spokojnosť =personál v pohode=služby kvalitné.Príroda okúzlujúca a pri peknom počasý je to balzam na dušu.Rád sa vraciam.

• Termín ubytovania: október 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi luboremes.