“lepsi standard”

Reštaurácia Hotela Zochova chata
Na pozícii č. 4 spomedzi 20 Reštaurácie v Modre
Kuchyňa: Európske
Opis: Reštaurácia Zochova chata sa nachádza v zrubovej časti Hotela Zochova chata. Ponúka hlavne tradičné slovenské jedlá s prvkami malokarpatskej vinohradníckej kuchyne a špičkovým servisom. So svojou vnútornou kapacitou 120 stoličiek dokáže obslúžiť väčšie skupiny, ako aj individuálnych klientov pri predelení posuvných stien a vytvorením útulných zákutí a salónikov. Atmosféru počas zimných mesiacov zútulňuje krb. Vonkajšia letná terasa s altánkom disponuje kapacitou 100 stoličiek a ponúka príjemné posedenie pod korunami stromov.
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

prostredie, hotel i restauracia = 1
ochotna a mila obsluha, vyborne jedlo - vyberiete si, lebo menu je dost pestre a jedla su chutne, celkovo pekny zazitok

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi juraj1m.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HZochovachata, Manažer v zariadení Reštaurácia Hotela Zochova chata.Zodpovedané: 3. apríla 2018

Milý Juraj,
Ďakujeme za Vašu návštevu aj pozitívnu recenziu na priestory a služby Hotela Zochova chata****. Sme poctení, že ste sa u nás cítil príjemne a tešíme sa na Vás opäť v budúcnosti. S pozdravom Tím HZCH

Zrecenzované: 10. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Z navstevy mame zmiesane pocity. Obsluha bola podla ovakavania, prostredie velmi prijemne. Zo siestich hl. jedal bola spokojnost s tromi. Minus davame za suchsieho lososa a nevyraznu morsku stuku. Ostatne tri jedla boli dobre (vyssi priemer). Vadili nam aj male porcie hl. jedal za tak vysoku cenu. Boli sme tu posledny krat, sme sklamani, za tie peniaze to nestoji.

Dátum návštevy: september 2017
3  Poďakujte používateľovi Marek3333399999.
Zrecenzované: 22. mája 2017

Reštaurácia na dobrej úrovni, kvalitné jedlo, avšak ceny sa mi zdajú privysoké. Tatarsky biftek v jeden večer mimoriadne chutný na druhý večer úplne iný a málo vychutený, Personál milý ale málo zameraný na klienta.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi 636marcelak.
Zrecenzované: 10. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Mali sme rezevovaný stôl a keďže mali celú reštauráciu obsadenú ponúkli nám súkromný salónik. Obsluha bola veľmi dobrá môžem iba pochváliť, jedlo naozaj výborné. Ceny vyššie, ale v kontexte kvality sú na mieste. V miestnosti bolo trocha chladnejšie ale nič čo sa nedalo vyriešiť.

Dátum návštevy: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi BarboraAu.
Zrecenzované: 9. januára 2017

Jedlo v restauracii Zochova chata je dobre, ale za tie peniaze urcite nestoji. Ranajky boli v cene ubytovania, tie hodnotim pozitivne. Restauracia je prijemna, bohuzial o obsluhe sa to povedat neda. Prekvapil nas "motak", ktoremu bolo potrebne zopakovat viackrat cislo izby, pripadne casnici, ktori mali vecer asi hodinu pred zatvorenim restauracie dost hlucnu zabavu na bare.

Dátum návštevy: január 2017
2  Poďakujte používateľovi lenocka_c.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Hotela Zochova chata, si pozreli aj

Modra, Bratislavský kraj

Navštívili ste Reštaurácia Hotela Zochova chata? Podeľte sa o svoje zážitky!