Tripadvisor

Kuchyňa: Medzinárodné
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 19. mája 2019 cez mobilné zariadenie

V reštaurácii sme boli opakovane. Je to nádherné prostredie a interiér vnímam ako jednu z najkrajších reštaurácii v regióne. Pokiaľ ide o menu, tak po druhej, tretej návšteve Vám pripadá jednotvárne bez fantázie. Personál je milí, ale zaskočení keď sme kačacie prsia nepochvalili. V každom prípade pri prvej návšteve je reštaurácia zážitkom aj pre zrak aj pre chuť.

Dátum návštevy: marec 2019
Poďakujte používateľovi 143beatah.

Zrecenzované: 9. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Toto miesto som zaregistrovala dávnejšie, ale až dnes sa mi podarilo zájsť a určite to nebolo naposledy. Veľmi príjemné prostredie s príjemným interiérom, vkusne zasadeným do dedinského prostredia, bez zbytočného gýču a klišé ľudových prvkov, milá obsluha , ochotná a prívetivá a jedlo-jedna báseň. Perfektne dochutené, fantasticky vyrovnané chute- jeden gastrozážitok

Dátum návštevy: február 2019
Poďakujte používateľovi veronikakostka.
Zrecenzované: 8. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Mala útulná reštaurácia s fantastickú obsluhou a veľmi dobrým jedlom. Doporučujem navštíviť.
Vhodná na rodinné oslavy

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi PavelB1125.
Zrecenzované: 20. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Obsluha dedinskeho charakteru nesplnila poziadavky. Nas vitali, ze "co sa chcete najest", pricom sme ocakavali nieco na styl "vitajte, sme radi, ze ste si vybrali nasu restauraciu". Servis neprimerany, derave rukavicky, zmolkove nohavice, rozcaptane topanky, servirka mala neucesany konsky chvost a jej vlas bol v tanieri. Arogantne spravanie servirky, miesto vysvetlenia, ze nemoze doniest dzban vody, zacala polokrikom, ze sme v nobl restauracii a oni nasu poziadavku nemaju nacenenu. Jedlo pre deti nebolo ponuknute, pri opytani sa na detske jedlo nam bolo sucho odpovedane, ze oni nic take nemaju, nasledne sa nedalo dohodnut na variante, ze jednu porciu rozdelia na dve casti pre dve deti. Ani na tom sa nedalo dohodnut, ze polievka pre deti nebude vriaca, ale primerane tepla. Pri odchode nas vyprevadili, ze toto je nobl restauracia a ze preto nemozu poskytovat nad ramec ala carte no zhrnute: cele zle. Vynimocnost kuchara jednoznacne pochovana neschopnostou slovenskeho manazmentu a obsluhy typu 4. cenovej skupiny.

Dátum návštevy: august 2018
5  Poďakujte používateľovi Tomáš B.
Zrecenzované: 15. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelá reštaurácia v nádhernom prostredí. Príjemný personál a dokonalý gastronomický zážitok. Určite odporúčam navštíviť!

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi Eidam90.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restaurant Mlyn 108, si pozreli aj

Modra, Bratislavský kraj
Modra, Bratislavský kraj

Navštívili ste Restaurant Mlyn 108? Podeľte sa o svoje zážitky!