Recenzované: 9. marca 2019

Super pobyt, wellness tiež, izby so super výhľadom, jedine malé problémy s raňajkami, ostatné stravovanie bez výhrad (koliba i bary). Možno by mohol byť na izbe čajový a kávový set aj s varnou kanvicou. Bez problémov bol aj neskorý check-out.

Dátum pobytu: marec 2019
Poďakujte používateľovi Navigate41429.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelZochovachata, Manažér recepcie v zariadení Hotel Zochova Chata.Zodpovedané: 26. marca 2019

ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata****.
Veľmi nás teší Vaša pozitívna recenzia. Sme radi, že sa Vám pobyt u nás páčil a že ste načerpali novú energiu.

Kávový a čajový servis a taktiež varná kanvica je k dispozícií na všetkých našich apartmánoch, ale v prípade potreby Vám radi zapožičiame rýchlovarnú kanvicu na akúkoľvek izbu.

Mrzí nás, že sa vyskytol problém pri raňajkách. Neváhajte nám napísať aj konkrétny problém, ktorý sa vyskytol aby sme do budúcna vedeli predchádzať takýmto situáciam. Spokojnosť našich je pre nás veľmi dôležitá a práve spätná väzba nám umožňuje neustále zlepšovať ponúkané služby.

Veríme, že nás navštívite aj v budúcnosti a opäť prežijete príjemný pobyt.

Recenzované: 7. marca 2019

Velmi prijemny hotel. Skvele jedlo, naozaj gastronomicky zazitok. Wellness spickove, sauny riadne rozpalene a masaze tiez skvele. Personal profesionalny a pritom prihemny, mily a ludsky. Naozaj velmi prijemny pobyt.

Tip na izbu: Ak chcete viac miesta, treba si priplatit na lepsiu izbu. Standart izba je naozaj velmi malinka.
Poďakujte používateľovi Safari54232398934.

Dobrý deň ,
ďakujeme veľmi pekne za Vašu návštevu, a takisto za srdečnú a pozitívnu recenziu na pobyt v našom hoteli. Veľmi si vážime Vaše slová a budeme sa snažiť aj naďalej o kvalitné hotelové služby a nezabudnuteľné zážitky našich hostí.
Tešíme sa na Vašu budúcu návštevu.

Recenzované: 5. marca 2019

Hotel Zochova Chata splnil naše očakávania , je to menší hotel ale krásny čistý , veľmi príjemný personál v lobby bare perfektný mladý ľudia , strava výborná , stolovanie krásne určite sa sem vrátime , jediná chybička prví deň na recepcii nás privítala nevrlá recepčná ale inak všetko na jednotku

Tip na izbu: Superior s výhľadom
Poďakujte používateľovi Odyssey34545979349.

Dobrý deň,

v prvom rade by sme sa chceli poďakovať za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata**** a taktiež za Vašu pozitívnu recenziu.
Veľmi nás teší, že pobyt naplnil Vaše očakávania a prežili ste u nás príjemný pobyt.

Mrzí ma však Vaše privítanie v hoteli. Našim záujmom je aby sa u nás hostia cítili komfortne. V rámci pravidelnej porady s personálom recepcie sme sa rozprávali aj o Vašom postrehu z pobytu, takže pevne verím, že už sa takáto situácia opakovať nebude a Váš ďalší pobyt bude bez jedinej chybičky.

Recenzované: 25. februára 2019

Krasny hotel v peknom prostredi. Prekvapujuce je ale, ze napriek vysokej cene za noc, parking sa doplaca, kedze bezplatne sa da parkovat len na par miestach pred hotelom. Fajn ranajky, mily personal..

Recenzia získaná v spolupráci s týmto hotelom
Poďakujte používateľovi Miriam L.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelZochovachata, Manažér recepcie v zariadení Hotel Zochova Chata.Zodpovedané: 6. marca 2019

Dobrý deň milá Miriam,

ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata****.

Veľmi si vážime Vašu pozitívnu recenziu a sme radi, že ste sa u nás cítili príjemne. Spokojnosť našich hostí je pre nás veľmi dôležitá a preto našim cieľom je aby sa u nás hostia cítili naozaj komfortne.

Cena ubytovania zahŕňa bezplatné parkovanie v areáli hotela podľa dostupnosti. Parkovanie v monitorovanej podzemnej garáži poskytujeme pre našich hostí s poplatkom 10€ na noc. V prípade ak si hosť u nás zakúpi ubytovanie v jednom z našich apartmánov, parkovanie v garáži je už zahrnuté v cene ubytovania.

Budeme radi ak náš hotel navštívite aj v budúcnosti a opäť prežijete príjemný pobyt.

S priateľským pozdravom
Tím Hotela Zochova chata****.

Recenzované: 15. februára 2019

Krásne prostredie, super masáže a spa na výbornú, ale pozor, nie je to práve babyfriendly hotel. Raňajky v polpenzii su skvelé, večere trošku pomenej. Napriek tomu, že sme prišli hneď ako začali servírovať, tak jedli v bufete už bolo chladné, ale jedlo z 'a la carte' bolo skvelé. V každom prípade sa sem rada vraciam a odporúčam aj napriek drobnostiam, na ktorých verím, že zapracujú.

Dátum pobytu: marec 2018
Poďakujte používateľovi pooky2.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia HotelZochovachata, Manažér recepcie v zariadení Hotel Zochova Chata.Zodpovedané: 20. februára 2019

ďakujeme za Vašu návštevu v Hoteli Zochova chata****.

Veľmi nás teší, že ste u nás prežili príjemný babský víkend. Vážime si, že sa k nám radi vraciate. Samozrejme spätná väzba od našich hostí je pre nás veľmi dôležitá aby sme vedeli zlepšovať naše služby a určite radi zapracujeme na tom aby naši hostia boli spokojní.

Sme radi, že raňajky a výber jedál z jedálneho lístka splnili Vaše očakávania a pochutili ste si na našej kuchyni. Aktuálne pracujeme aj na zmene ponuky polpenzie, aby bola pre našich hostí atraktívnejšia. Ospravedlňujeme sa za to, že jedlo počas večere sa Vám zdalo chladnejšie, prebrala som to s F&B managerom aby sme sa v budúcností vyvarovali takýmto situáciam.

Už teraz sa tešíme na Vašu ďalšiu návštevu a veríme, že prežijete bezchybný pobyt.

S priateľským pozdravom
Tím Hotela Zochova chata****.