“Príjemná atmosféra a chutné jedlo”
Recenzia Penzion Toliar

Penzion Toliar
Na pozícii č. 1 spomedzi 4 Reštaurácie v Oravskom Podzámku
Kuchyňa: Európske

Po návšteve Oravského hradu a zdolaní nespočetného množstvá schodov nám posedenie a chutny obed prišiel neskutočne vhod. Bonusom nám bol pekný výhľad z terasy reštaurácie.

Poďakujte používateľovi Peter333B.

Zrecenzované: 22. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Mal som kapustnicu s denného menu. Porcia je menšia ale chuťovo je nad slovenským priemerom kamaráti mali špizy a také veci a boli tiež spokojní. obsluha, čistota v pohode

Poďakujte používateľovi 02milan02.
Zrecenzované: 10. augusta 2019

Bohužial sme zavítali do tejto reštaurácie ktorá má jednu z najlepších polôh v Oravskom podzámku. Dali sme si 4 jedlá, ani jedno však nebolo v poriadku. Pod pojmom Bryndzové halušky si tu predstavujú tekutú gebuzinu s veľmi nariedenou bryndzou posypanú niekoľko kockami gumovej Oravskej slaniny a cibuľou. Divinový guľáš na pohľad pekný aj s kvalitným mäsom dokážu pokaziť tak že rozmixujú všetko korenie vrátane jalovca do omáčky. V omáčke tak cítite iba horkú chuť. Bravčové s kapustou a knedľou by ako tak šlo ak by mäso nebolo úplne studené. Bohužial, takto si u nás v niektorých reštauráciách predstavujú gastronómiu.
Na našu sťažnosť naviac servírka odvrkla že ak sme to zjedli, nemohlo to byť také hrozné. Za normu teda očividne považujú že ak sa to dá aspoň zjesť je to v poriadku. :(

Poďakujte používateľovi Taktohej.
Zrecenzované: 6. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Pri návšteve našej kultúrnej pamiatky Oravského hradu sme si zašli na obed do jeho blízkosti do Penziónu Toliar.
Museli sme trošku dlhšie čakať,lebo vonkajšia terasa bola obsadená.
Objednali sme si tradičné slovenské jedlo: cesnakovú polievku a bryndzové halušky.
Mínusom bolo,že na obed sme znovu museli dlhšie čakať.
Polievka však bola chutná, dobre cesnaková, so syrom,šunkou a krutónmi.
Tešili sme sa na bryndzové halušky,ktoré chutili ozaj vynikajúce.
Boli malé,mäkkučké,na nich veľa bryndze,dobre upečené škvarky a ako ozdoba jarná cibuľka.
Za tým sme si dali vychladené české pivo.
Určite halušky v tejto reštaurácii odporúčame.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Relax718267.
Zrecenzované: 1. júla 2019

Pri príchode ma uvítal príjemný a ochotný personál reštaurácie ktorý ma aj ubytoval v zariadení na poschodí. Ubytovanie bolo v pomere výkon/cena perfektné. Čo by som vytkol je že ak by ste chceli raňajky tak až od 9:00. A teplé jedlo si tu len veľmi ťažko spravíte keďže nie je k dispozícii žiadna kuchynka alebo aspoň rýchlovarná kanvica. Každopádne super za tie peniaze. V reštaurácii som si dal perfektné pivo s výhľadom na hrad. V jedálnom lístku ma prekvapili tým že v kolonke "vegetariánske jedlá" mali bryndzové halušky so slaninou čo môže zahraničných turistov pekne zaskočiť ak si nedajú pozor.

Dátum návštevy: jún 2019

Dolný Kubín, Žilinský kraj
Oravský Podzámok, Žilinský kraj

Ružomberok, Žilinský kraj
Námestovo, Žilinský kraj

Navštívili ste Penzion Toliar? Podeľte sa o svoje zážitky!