“Výrazný podpriemer”

Kastelan - restaurant & brewpub
Na pozícii č. 2 spomedzi 4 Reštaurácie v Oravskom Podzámku
Kuchyňa: Krčma s vlastným pivovarom
Zrecenzované: 31. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Našťastie sme sa zastavili len na kávu a oceniť sme dokázali len to, že sme v tento chladný den počas čakania na prehliadku hradu dostali do seba niečo teplé. Prostredie fajn, obsluha sa snažila, ale celkový dojem nezachránila.

1  Poďakujte používateľovi 916marekt.

Zrecenzované: 21. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Tie 2 hviezdicky su za pivo, kt.je celkom dobre a za milu obsluhu. Naopak jedlo, konkretne slovenska kuchyna podpriemerne, kapustova polievka skor iba voda, taka nedochutena, nijaka. Pirohy rozvarene, plnka takmer ziadna, halusky rozvarene, rozblebtane. Mal som z toho pocit (resp. necudoval by som sa) keby to bolo rozmrazene. Sklamanie. Nedoporucujeme navstevu co sa tyka jedla (v zhode 10 ludi, co sme podnik navstivili), pivko OK. V blizkom okoli (Terchova, Zazriva) lepsie moznosti kam zajst autom na skvelu slovensku kuchynu

1  Poďakujte používateľovi Inspiration809686.
Zrecenzované: 2. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Pivo bolo paradne ale co sa tyka jedla to bola katastrofa.Halusky velke tvrde,pecene udene koleno nebolo vobec pecene len vyvarene v nejakej polievke chut zla skoda penazi.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi StanislavaD40.
Zrecenzované: 1. septembra 2017

Veľmi chutne pivko, ktore chuti velmi dobre na teraske. O jedle neviem, nejedli sme. Za mna spokojnost.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi 972petraj.
Zrecenzované: 1. augusta 2017

Krásna lokalita hneď pri chodníku na Oravský hrad. Sedenie aj v záhrade aj vo vnútri, pekné staré fotografie po stenách. Výborné vlastné pivo. Ja som bola sklamaná bryndzovými haluškami, jedla som aj lepšie, napriek tomu bryndzové pirohy boli výborné.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi Zuzana161.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Kastelan - restaurant & brewpub, si pozreli aj

Oravský Podzámok, Žilinský kraj
Dolný Kubín, Žilinský kraj

Oravský Podzámok, Žilinský kraj
Dolný Kubín, Žilinský kraj

Navštívili ste Kastelan - restaurant & brewpub? Podeľte sa o svoje zážitky!