Oravský hrad

Veľmi pekný hrad. Veľmi milý a ochotný personál. Odporúčame dlhý okruh, človek sa nachodi ale... viac informácií

Zrecenzované: pred 1 týždňom
nekitsunibakasareru
Košice, Slovensko
Orava castle/ oravsky hrad

Navstivili sme v zime, mozna prehliadka - zakladny okruh v dlzke 120 min., dobre znacenie... viac informácií

Recenzované: 20. februára 2020
MargitaV7

Recenzované: 10. marca 2018

Perfektná prehliadka, skvelá sprievodkyňa, v sezóne sa dosť dlho čaká, pokial sa na prehliadku dostanete. Počas našej návštevy bol aj sprievodný program na nádvorí a tiež predstavenie s dravcami.

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi LuLu2277.
Recenzované: 19. februára 2018

Je to monumentalna stavba.Natacali sa tu rozpravky a filmy.Dych tu davna historia a ten nadherny vyhlad na okolie to musis vidiet

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi EvaH3659.
Recenzované: 18. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Navšteva hradu bola naša prva , dobre pripraveni animatori ktory nas sprevadzali .Musim ale povedat ze bolo dost hladno takže mestky ludkovia sa poriadne dajte do terma.
Inak hrad velmy pekny .
Pod hradom je aj dobra krčma maju vlastne pivečo , ktore odporucame .

Dátum zážitku: november 2017
10  Poďakujte používateľovi sladjazekic.
Recenzované: 5. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hrad pôsobí veľmi atraktívne svojou architektúrou a prostredím ktoré ho obklopuje. Boli sme očarení históriou a prehliadkou jeho útrob. Ten kto navštívi región Oravy by jeho návštevu určite nemal vynechať.

Dátum zážitku: november 2017
1  Poďakujte používateľovi 933mircos.
Recenzované: 16. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekne miesto, ktoré dýcha históriou a ponuka krasne výhľady za pekného počasia. Vstupné sa pohybuje od 5 do 10€ podla toho aky okruh si vyberiete, my sme mali základný za 7€ a prešli sme vsetko, co bolo treba. Prehliadka je mozna iba so sprievodcom a trva do 2h.
Parkovanie 3€/auto.

Dátum zážitku: október 2017
2  Poďakujte používateľovi LuckaPe.