pršalo, zase dobrý tip na výlet...

oplatí sa zakúpiť si plnú trasu obhliadky, celé to trvá cca 2 hodiny, človek tam príde možno jeden... viac informácií

Recenzované: 27. augusta 2020
piedro68
Orava

Treba ist na hrad o trocha skorej aby clovek zbytocne nestal v rade inak vsetko na vybornu... viac informácií

Recenzované: 8. augusta 2020
dzuliaa_sc
Bratislava, Slovensko

Recenzované: 18. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Navšteva hradu bola naša prva , dobre pripraveni animatori ktory nas sprevadzali .Musim ale povedat ze bolo dost hladno takže mestky ludkovia sa poriadne dajte do terma.
Inak hrad velmy pekny .
Pod hradom je aj dobra krčma maju vlastne pivečo , ktore odporucame .

Dátum zážitku: november 2017
10  Poďakujte používateľovi sladjazekic.
Recenzované: 5. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Hrad pôsobí veľmi atraktívne svojou architektúrou a prostredím ktoré ho obklopuje. Boli sme očarení históriou a prehliadkou jeho útrob. Ten kto navštívi región Oravy by jeho návštevu určite nemal vynechať.

Dátum zážitku: november 2017
1  Poďakujte používateľovi 933mircos.
Recenzované: 16. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Pekne miesto, ktoré dýcha históriou a ponuka krasne výhľady za pekného počasia. Vstupné sa pohybuje od 5 do 10€ podla toho aky okruh si vyberiete, my sme mali základný za 7€ a prešli sme vsetko, co bolo treba. Prehliadka je mozna iba so sprievodcom a trva do 2h.
Parkovanie 3€/auto.

Dátum zážitku: október 2017
2  Poďakujte používateľovi LuckaPe.
Recenzované: 16. septembra 2017

zaujímavé miesto, kde si človek aj oddýchne aj sa dozvie niečo z histórie. Krásne výhľady a vhodné miesta na krásne fotky. Skvelý sprievodcovia.

Dátum zážitku: august 2017
1  Poďakujte používateľovi Road731656.
Recenzované: 7. septembra 2017

Boli sme tu po rokoch s manželom, je to také krásne, ako si pamätám. Prehliadka bola spojená aj s vystúpením v dobových kostýmoch, slečny nám zahrali Malú nočnú hudbu od Mozarta. Určite sa sem ešte vrátime

Dátum zážitku: júl 2017
Poďakujte používateľovi Slávka Š.