“Večera ”

Kuchyňa: Talianske
Možnosti stravovania: Donášková služba, Rezervácie
Možnosti stravovania: Donášková služba, Rezervácie
Zrecenzované: 25. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme nadchnutí chutnou večerou. Stôl si treba zarezervovať vopred. K dispozícii je navyber z jedálneho lístka ako aj 4 chodové alebo 7 chodové degustačné menu. My sme si objednali to 7 a neľutovali sme. Vrelo odporúčame

Poďakujte používateľovi LukyK-91.

Dátum návštevy: júl 2017
Zrecenzované: 18. septembra 2014 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Rosa Rossa, si pozreli aj

Moncalieri, Provincia Turín

Navštívili ste Rosa Rossa? Podeľte sa o svoje zážitky!