Recenzované: 20. novembra 2016

Výborne situovaný hotel, príjemný personál, vyhovujúca čistota izieb. Mám tento reťazec rada, zachováva si vysokú kvalitu ubytovania a veľmi oceňujem ich postele, stále rovnaká kvalita či už v New Yorku, Abu Dhabi alebo na Malte. Jediné čo by som hotelu vytkla su zastaralejšie kúplene, vane ktoré sa asi uz málo využívajú, treba porozmýšlať nad ich rekonštrukciou. V noci ked v susednej izbe niekto púšťal vodu,bolo to občas počuť cez stenu.

Dátum pobytu: november 2016
Poďakujte používateľovi 624janam.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Anja A, Operations Executive v zariadení The Westin Dragonara Resort, Malta.Zodpovedané: 24. novembra 2016

Dear Jana M,

Thank you for choosing The Westin Dragonara Resort and for sharing your experience.

We are glad you found our staff to be friendly and the cleanliness to be of high standard. You are correct regarding our Heavenly Beds, they are indeed the same in all Westin properties worldwide. We are delighted you took notice and appreciate this trademark. Your comment regarding our décor is also noted, thank you for this feedback.

We certainly look forward to an opportunity to welcome you back to Malta in the near future.

Stay well,
Anja Andersson
Operations Executive

Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 30. júna 2014

Dôvody, pre ktoré som sa rozhodol napísať túto recenziu, sú fantastické služby, ktoré sme zažili ako členovia pobrežného klubu. Síce sme bývali v inom hoteli, ale zariadenia sme využívali tu, najmä kvôli fantastickému výhľadu a morskému vánku. Starostlivosť s akou sa o nás postarali Kenneth a Helena, dvaja študenti ktorí tu pracovali, bola príkladná. Boli slušní, pozorní a s excelentnými znalosťami o ostrove. V podstate boli takými výletnými konzultantmi. Ak sú ich služby znakom kvality Westin, potom ho bez váhania odporúčam ako skvelé miesto pre pobyt na Malte.

Poďakujte používateľovi gillian483.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MicallefStephanie, Guest Relations Manager v zariadení The Westin Dragonara Resort, Malta.Zodpovedané: 6. júla 2014

Dear gillian483,

Thank you for sharing your comments following your visit to the Reef Club.

Gladly we read that you have chosen this facility of the Westin Dragonara Resort and enjoyed the service and the wonderful views this area offers.

Once again we thank you for your review, and hope to welcome you to the Westin Dragonara Resort in the near future.

Be well
Stephanie

Recenzované: 16. marca 2020 cez mobilné zariadenie

Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia augustinassukys, Guest Relations Manager v zariadení The Westin Dragonara Resort, Malta.Zodpovedané: 18. marca 2020

Recenzované: 9. marca 2020

Dátum pobytu: marec 2020
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AmyMicallef, Guest Relations Manager v zariadení The Westin Dragonara Resort, Malta.Zodpovedané: 11. marca 2020

Recenzované: 20. februára 2020 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: máj 2019
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia AmyMicallef, Guest Relations Manager v zariadení The Westin Dragonara Resort, Malta.Zodpovedané: 24. februára 2020