Marne-la-Vallee
Zabava, dlhe rady, vela ludi...

Recenzované: 13. augusta 2018
marsy7707
Slovensko
Zabava, ale aj dlhe rady na atrakcie

Recenzované: 17. júna 2018
Vdm J
Prečítať všetky recenzie (41 543)

Recenzované: 13. augusta 2018

V disneylande sme boli v auguste, v utorok, bolo velmi horuco, neskutocne vela ludi, na atrakcie sme cakali minimalne 50minut na kazdu..stihli sme len 5 atrakcii za cely den.
Vstup najprv cez skener security, potom s listkami cez turnikety..odporucam zobrat si pri vstupe mapku pre prehladnost arealu..
Odporucam listky kupit skor doma cez internet na Disneyland stranke a vytlacit....su lacnejsie ako v den kupy priamo na mieste. Vyhnete sa jednej dlhej rade.
vsade ponukali predrazenu vodu a nanuky.
Stalo to tam za to...boli sme spokojni..

Dátum zážitku: august 2018
6  Poďakujte používateľovi marsy7707.
Recenzované: 8. augusta 2018

velmi pekne zazitky, boli sme spolu s rodinou, ocaril kazdeho. Treba ist rano, je to lepsie a brali sme casenky na atrakcie ktore sme chceli zazit. Okolie pekne a rozpravkove! Jedlo drahe, ale zmrzlina chutila. Lepsie mat niekoho kto ma VIP vstupenky a tym padom aj vam pri kupe listkov poskytnu zlavu. Treba to vyuzit.

Dátum zážitku: jún 2018
1  Poďakujte používateľovi 969Oksi969.
Recenzované: 17. júna 2018

Navsteva Disneylandu je nezabudnutelny zazitok. Boli sme tam mimo letnych skolskych prazdnin a pocas pracovneho dna, napriek tomu boli na atrakcie hodinove rady. Prisli sme cca 15min po otvoreni bran a kym sme presli vstupnou kontrolou batoziny, cez kupu listkov (250e na den 2dosp a 1dieta, za parkovanie sa plati zvlast vedla v parkovacej garazi) k prvej atrakcii, cakali sme na Big Thunder vlacik 45min. A takto to potom islo cely den. Najdlhsie sme cakali vyse hodiny. Je to miestami otravne, ked clovek caka hodinu, aby sa minutu-dve povozil na atrakcii. Bolo v ten den velmi teplo a niektore atrakcie clovek musi stat na priamom slnku, takze menej odolni mozu kludne dostat aj upal. male deti boli z dlheho cakania nervozne a potom aj rodicia z nich. Zachranovali to atrakcie, kde sa plynulo prechadzalo bez cakania, napr.,piratske jaskyne a mosty, zamok Sipkovej ruzenky, Aladinov dom, alebo Robinsonov strom. A okolie je krasne, clovek sa citi naozaj ako v rozpravke.

Este nam bolo luto, ze napriek vysokemu vstupnemu niektore atrakcie nefungovali.
Pocas dna bol sprievod s postavickami z rozpravok, ale postavicky nechodili volne medzi ludmi, vela deti bolo sklamanych, lebo z reklam poznaju, ako chodia postavicky k detom a mozu sa pofotit, pohladkat, nic take tu nefunguje, sprievod je v obkluceni SBSkarov a usporiadatelov.

Jedlo sme si tam nekupovali, jednak to boli fastfoody a este aj predrazene. Kupili sme si nejake malickosti v gift shope, ktorych je tam na vyber dost.
Kvoli neskutocne velkym radam sme nestihli atrakciu Peter Pan a Snehulienku, ale vsetky ostatne, ktore sme stihli mali uspech.

Dátum zážitku: máj 2018
6  Poďakujte používateľovi Vdm J.
Recenzované: 15. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Disneyland musi ocarit uplne kazdeho. Aj dospeli sa tlacia na atrakcia, ktore su fantasticky do detailov vypracovane. Nase skusenosti ukazali, ze:
- treba sa ubytovat v Disney hoteli aspon v suite pretoze potom ziskavat VIP Fastpass a necaka sa hodinu na atrakciu
- jedlo je v disneylande otrasne - same fastfoody s brutalne drahymi podpriemernymi jedlami alebo nedostupne restauracie na sedenie kvoli cenam (napr Walts na Main street ma hlavne jedlo za ca 50€/osobu)
- urcite treba rezervaciu do restauracie pri atrakcii Ratatouille
- nase najoblubenejsie atrakcie pre rodinu s akcnymi detmi 5,5roc a 11 roc:
Disneyland: Starwars obe nove, Big Thunder vlacik, Indiana Jones, Peter Pan, Mansion dom hrozy, It’s a small world
Disney studia: Hotel, Aerosmith, Stunt show...

Dátum zážitku: október 2017
2  Poďakujte používateľovi Andr72.
Recenzované: 31. januára 2016 cez mobilné zariadenie

Určite to nie je miesto na jeden deň.
Boli sme tu tri dni a postupne sme vychitali všetky muchy. Kde treba ísť ráno ako prvé stáť na lístky na princezné a prečo nebrať časenku počas sprievodu. Kde sa postavit na sprievod aby sa dal celý vidieť 2x pri začiatku a konci. Kde sa a kedy ísť postavit večer na laserovú šou. Všetko super ale tie neskutočne dlhé rady na postavičky (aj viac ako dve hodiny) a niekedy ani nestihnete vymedzený čas. Škoda že iba v reklame sa pohybujú medzi ľuďmi. V reale sme nestretli za 3 dni ani jednu postavicku mimo svojho miesta. Ak áno iba pri presune na miesto obklopená personálom úplne nedobytná a dieťa vám môže od plaču umrieť v náručí aj tak sa nezastaví a nepohladi. Škoda. Ale tak poučený prvým dňom vždy jeden vystal radu kým deti behajú inde.

Dátum zážitku: jún 2015
Poďakujte používateľovi Mareno m.