“Hroza”

Na pozícii č. 2 spomedzi 4 Reštaurácie v Vyhniach
Kuchyňa: Polievky
Možnosti stravovania: Večera, Raňajky
Možnosti stravovania: Večera, Raňajky

Na jedlo ala cart za 15 EUR som po objednaní čakala viac ako 40 minút. Casnik si má nevšímal a až na výzvu, že cakam dlho išiel vyzistit situáciu. Žiadala som, že chcem toto čakanie zohľadniť v cene a že chcem zaplatiť. Asi o sedem minút sa vrátil a naúčtoval mi celu sumu. Ku kvalite jedla. Strasneeee. Vyzerajúce dobre, ale to je na jedlo dosť malo. Už dlho som tak zle jedlo nemala. Absolútne neodporúčam. Mám rada dobre jedlo a som ochotná za neho zaplatiť koľkokoľvek, ale vždy má naštve, keď cena a kvalita sú vo výraznom nepomere a keď chyba sebareflexia.

Poďakujte používateľovi Antonicka33.

Zrecenzované: 23. júla 2019

Hotel je zasadený do krásneho prostredia štiavnickej prírody a ponúka vyžitie pre celú rodinu. Hotel navštevujeme pravidelne 2 x do roka, ale musím povedať, že po ľudskej stránke (zvláštne správanie nových manažérov a drobné zmeny v chode hotela) spôsobili, že manžel odmieta ešte niekedy navštíviť tento hotel. Toto leto veľké sklamanie.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Jankamp83.
Zrecenzované: 30. novembra 2018 cez mobilné zariadenie

Chutné, zdravé jedlo, nebol problém s bezlepkovou diétou. Jedlo bolo pripravené s fantáziou a nielen nahradenim cestovín za zemiaky.

Dátum návštevy: november 2018
Poďakujte používateľovi LudkoskaM.
Zrecenzované: 5. marca 2018

reštaurácia v hoteli sitno zodpoveda kvalite hotela, možno ho aj prebieha. Naozaj chutná, širokospektrálna kuchyňa, bez excesov. Každý si vyberie, a vyzdvihol by som nadperiemerne ochotnú obsluhu, počas celého dňa. stojí to za to.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi liborg6.
Zrecenzované: 11. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Úzka ulička so semafórom z centra do kopca popri cintoríne. Vlastné parkovisko. Veľký komplex, kongresová turistika, školenia. Uvítajú aj menšie skupiny. Reštaurácia a kaviareň. Šikovný servis s úsmevom a radou pri výbere občerstvenia. Chutné dezerty, čajová ponuka prekvapila. Dobré miesto.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi brk513.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel Sitno Restaurant, si pozreli aj

Vyhne, Banskobystrický kraj
Vyhne, Banskobystrický kraj

Bzenica, Banskobystrický kraj
Hodrusa Hamre, Banskobystrický kraj

Hliník nad Hronom, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Hotel Sitno Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!