“dobra volba”

Kuchyňa: Polievky
Možnosti stravovania: Raňajky, Večera
Možnosti stravovania: Raňajky, Večera
Zrecenzované: 5. marca 2018

reštaurácia v hoteli sitno zodpoveda kvalite hotela, možno ho aj prebieha. Naozaj chutná, širokospektrálna kuchyňa, bez excesov. Každý si vyberie, a vyzdvihol by som nadperiemerne ochotnú obsluhu, počas celého dňa. stojí to za to.

Dátum návštevy: september 2017
Poďakujte používateľovi liborg6.

Zrecenzované: 11. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Úzka ulička so semafórom z centra do kopca popri cintoríne. Vlastné parkovisko. Veľký komplex, kongresová turistika, školenia. Uvítajú aj menšie skupiny. Reštaurácia a kaviareň. Šikovný servis s úsmevom a radou pri výbere občerstvenia. Chutné dezerty, čajová ponuka prekvapila. Dobré miesto.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi brk513.
Zrecenzované: 26. mája 2017

Reštauráciu hotela Sitno som spoznal presne pred rokom v rámci firemnej manažerskej konferencie. Už vtedy ma upútala svojím zdravým charakterom, vychádzajúcim z dostatku jemne upravenej zeleniny a šetrnej úpravy rôznych typov mäsa, zrejme prevažne formou dusenia. Teraz som tak mal možnosť konfrontovať, či si za ten rok reštaurácia úroveň svojich služieb udržala, ešte zvýšila, alebo naopak, či úroveň poklesla.
Som síce skôr zástancom klasických slovenských foriem úprav mäsa, čiže pečených a vysmážaných, avšak tieto v súčinnosti s rôznymi dresingami a omáčkami boli tiež skutočne chutné. Navyše nám bola ponúknutá strava vo forme "švédskych stolov", takže mi bolo umožnené vybrať si akúsi kombináciu európskej a slovenskej kuchyne.
Reštauračné priestory sú koncipované veľkoryso, s kapacitou pre veľké množstvo stravníkov. To ich predurčuje pre ponúknutie reštauračných služieb i skutočne veľkým kolektívom. Priestory sú moderné a čistučké.
Najväčšou devízou reštaurácie hotela Sitno je jej mladý, avšak šikovný a úctivý personál. Pripadal mi, akoby reštaurácia umožňovala nadobudnutie potrebnej praxe absolventom nejakého stravovacieho učilišťa. Rozhodne to však úrovni reštauračných služieb hotela prospelo.
Ak teda mám zhodnotiť vývoj kvality reštauračných služieb hotela Sitno, konštatujem stúpajúci trend. A ak vezmem v úvahu i prekrásne scenérie okolitej prírody, ktoré je z reštaurácie možné sledovať cez veľkú presklenú stenu, môžem využitie tunajších služieb každému hladnému návštevníkovi s kľudným svedomím doporučiť.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi Dvojhonzo.
Zrecenzované: 25. septembra 2016

Vždy chutne jedla, pri švédskych stoloch pestrý výber. Ponuka čerstvého ovocia bola na 3hviezdickový hotel nadštandardná. Celkovo veľmi slušná úroveň

Dátum návštevy: september 2016
Poďakujte používateľovi michalrohn.
Zrecenzované: 23. mája 2016

Maly vyber jedal a tie co boli na vyber boli strasne cudne kombinacie. Priprava jedla im trvala strasne dlho. Nedali sme si koleno lebo pri nom bola napisana priprava 45 minut a na panenku som cakal 50 :(

Dátum návštevy: máj 2016
Poďakujte používateľovi Jookas.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Hotel Sitno Restaurant, si pozreli aj

Vyhne, Banskobystrický kraj
Vyhne, Banskobystrický kraj

Bzenica, Banskobystrický kraj
Hodrusa Hamre, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Hotel Sitno Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!