202596 recenzií
Recenzované: 7. januára 2018

Po minulom roku bol náš tentoročný Trojkráľový pobyt úplne fiasko. Hotel Sitno má štyri hviezdičky a prezentuje sa ako rodinný hotel. Nuž, asi chce deti edukovať vo všetkých smerom, keďže ako prvé po príchode na izbu sme našli na balkóne špaky od cigariet...že čo sa za mladi naučíš? A že prečo sme ich hneď tak našli. No lebo sa vetralo. A prečo sa vetralo, na to sme prišli asi po desiatich minútach po zatvorení balkóna (no lebo prezliekaj tri malé deti pri otvorenom balkóne). Na izbe totiž smrdelo. Akoby myšince. Nakoniec sme zistili, že tak smrdí starý koberec. Ale asi ho čistili lebo pod dverami bol obrovský fľak od nejakého sajrajtu čo až vyťahal farbu z koberca. Apropo dvere...kľučka nám skoro v rukách ostala. Neviem, možno to bola tiež atrakcia pre deti, že trénuj na Panic room, unikni z izby. Ventilátor v kúpeľni nefungoval, ale aj to bolo možno pod heslom: keď už na izbe musíš vetrať, aspoň v kúpeľni maj smrad, ALE TEPĽÚČKO. Posledný deň už ani svetlo nefungovalo. Žeby tiež praktická výchova detí: zisti ako si vieš vyčistiť zuby a uši potme? Šikovnejší chlapci možno aj traf sa potme do záchoda, čo nie vždy musí vyjsť a potom je to zas tréning zenovej pohody pre rodičov - mama, otec, nevzrušuj sa, dýchaj. Medzi posteľami sme našli tekvicové semienka...pri troche optimizmu to hádam možno chápať ako pozornosť hotela, že si v noci hladný? Nevstávaj, stačí siahnuť medzi matrace! Ako baby friendly hotel zároveň pomáhali budovať imunitu môjho najmenšieho dieťaťa keďže redukcia na WC, ktorú nám poskytli, bola ešte zasr...á od predchádzajúceho malého používateľa. Zo všadiaľ trčali maskoti Kopko a Svetluška (najmenšie dvojročné dieťa ju volalo Riťuška, asi si veľmi skoro vytvorilo názor na pomery v hoteli), ale stretnúť živých, to bol malý zázrak...Plavčíci v bázene boli prudko užitoční, deti tam po sebe vzájomne skákali, no a čo, že je zakázané skákať do bazéna, zrejme sme zas len nepochopili, že to bol asi zážitkový kurz prežitia pre malé deti-ak z bazéna vyjdeš nezatopený, máš dobrý bod. No nič, ideme zrelaxovať do hotelového lobby baru. V jednom "výklade" zákusky spolu s utopencami...Chápem to ako snaha vyjsť v ústrety tehotným mamičkám, ženy mi dajú za pravdu, vtedy fakt nevieš, na čo máš chuť a kombinácie sú šialené. Nehovorím o tom, že koláče boli úplne blbo pooznačované, čo je čo. A možno aj to bol zámer, že ty hnida, nezakap tu, trénuj mozgové závity rébusom, ktorý koláč je ktorý. Kamoška s vysokou školou je asi z tých blbších lebo pýtala čokoládový koláč označený ako čokoládový brownies a doniesli jej iný čokoládový koláč. Ani sa ho nedotkla a slušne ozrejmila čašníkovi, že chcela TEN DRUHÝ koláč. Ako v správnom 4 hviezdičkovom hoteli, kde je náš hosť, náš pán, jej ten koláč ODMIETLI vymeniť. Tak povedala, že ok, nech ho dajú jej manželovi. Slušne vychovaný a vediac-čo-sa-patriaci personál pánovi zákusok predložil s úškrnom, že "Vyhrali ste koláč". Už som vstávala v slušnej (ale distingvovanej) vývrtke z drahého koženého gauča, keď ma usadil pohľad do už vyššie spomínanej vytríny, kde som videla, ako druhý čašník vyberá krémový zákusok typu tortový rez RUKAMI!!! Na dôvažok čokoládovú dekoráciu na vrchu zákusku spôsobne opravil - parčami. To som sa už začala tešiť domov. Päť minút pred tým, ako sme opustili hotel, tašky už v aute, prišiel TOP- dva dni predtým, počas pobytu som totiž mala narodeniny... Tak teda...Opúšťame hotel, v tej chvíli, teda pardón, chvíľu pred tým, aby som nebola neobjektívna, prichádza menežérka (poznámka: táto osoba bola ozaj príjmemná a korektná, na ňu nemôžem povedať pol slova) a dáva mi fľašu a poukaz do jakuzzi... WTF??? Akože ťahám v tej chvíli plávky z kufra, otváram si Prosseco a skáčem do virívky??? Ale zas, možno to bol marketingový ťah: máš poukaz-príď zas. Nuž neviem...

Dátum pobytu: január 2018
11  Poďakujte používateľovi Soapini.
Recenzované: 4. januára 2018

Príjemný hotel v krásnom prostredí. Čo sa týka vybavenosti hotela nie je čo vytknúť, len ma zarazilo, že skoro za všetko si treba doplácať - či varenie s kuchárom pre deti alebo za biliard. Welness super, masáže taktiež. Vonkajší park z golfom úžasný.

Dátum pobytu: september 2017
3  Poďakujte používateľovi 6918marek_.
Recenzované: 28. decembra 2017

Ak ste rodina s deťmi a hľadáte príjemný hotel, kde bude o vaše deti naozaj dobre postarané, ste na správnej adrese. Ak obľubujete skôr kľudnejší hotel, môže vám množstvo detí skôr prekážať. Neviem, či je to takto celoročne, my sme tu strávili pár dní počas vianočných sviatkov, ale vzhľadom na charakter hotela si myslím, že primárna cieľová skupina sú rodiny s deťmi. Izby hotela sú vybavené skôr štýlom trojhviezdičkového hotela a určite by si zaslúžili menšiu obnovu. Steny medzi izbami sú pomerne tenké, takže rozhovory susedov budete počuť. Čistota izieb bola v poriadku. Hotel disponuje dvomi reštauráciami, v jednej sa podávajú raňajky, obedy a večere, v druhej si môžete jedlo objednať na štýl a´la carte. Práve v tejto druhej reštaurácií si môžete pochutiť na zaujímavých a špeciálnych pokrmoch, čomu však zodpovedá aj ich cena. Raňajky, obedy a večere sa podávajú v spodnej reštaurácií formou bufetových stolov. Výber bol celkom ok, v ponuke boli aj bezlepkové jedlá a tiež jedlá pre deti, ktoré si sami môžu nabrať. Čo ma trochu sklamalo, bol "výber" polievok. Po celý čas bola v ponuke iba slepačia. Ak máte chuť na vínko alebo kávu, môžete si ich dopriať v lounge oproti recepcií. Hotel má k dispozícií aj bazény s tobogánmi, kde sa vaše deti určite dobre vyšantia. Zóna wellness je fajn, štyri druhy sáun plus menší bazén s termálnou vodou. Ak si však chcete po saunovaní oddýchnuť, k dispozícií máte len obmedzený počet lehátok. Samostatné tepidárium s relaxačnou hudbou by určite bolo lepšie, ale chápem, že zrejme priestorové možnosti zriadenie takejto miestnosti neumožňovali. Čo určite odporúčam, je Day Spa o poschodie vyššie, kde si môžete vybrať z množstva masáží alebo kozmetických procedúr. Budete sa tam cítiť ako v inom svete. Je to naozaj príjemný zážitok a celé priestory Day Spa sú také, ako sa na wellness patrí. Ako som už spomenula, hotel ponúka pre deti obrovské množstvo aktivít, pri ktorých sú prítomní aj animátori (obrovský detský kútik, herňa, kino, dokonca varenie pre deti...). Personál hotela bol milý a priateľský. Prostredie okolo hotela je krásne, samé lesy a žiadny ruch :). Určite to môže byť zaujímavé miesto aj na firemné konferencie či teambuilding.

Dátum pobytu: december 2017
1  Poďakujte používateľovi bosorka81.
Recenzované: 6. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Na check in sme cakali pol hodinu lebo tam bol nejaky seminar. Nezvladnute. Izby a strava v pohode, wellnes tiez. Šok prisiel po zisteni ze papuce a zupan sa da len pozicat na recepcii aj to za poplatok. Katastrofa. Aj v horsich hoteloch su na izbe minimalne papuce.

Dátum pobytu: november 2017
1  Poďakujte používateľovi Ondrej P.
Recenzované: 3. novembra 2017

Do hotela sme sa zial ani nedostali. Darovali nam poukaz na volny vstup pre 2 ludi na 2 noci s masazou a polpenziou. Zial, neboli sme dlhsiu dobu na Slovensku a tak sme kupon s neobmedzenou platnostou chceli vyuzit az o nejaky ten rok. Plne vedomi toho, ze uz presiel nejaky cas od vydania sme ponukli moznost ze si napriklad zaplatime iba jednu noc z dvoch, alebo nech nam hotel ponukne ine nahradne riesenie (napriklad aspon ta masaz zdarma, iny termin alebo len hlupa flasa vina). Jedina reakcia hotela bola, ze nam ponukla plne platene ubytko za cenu este vacsiu ako napr. na booking.com, pricom v cene nebolo nic, iba izba.
V hoteli sme uz boli na firemnej akcii a lokacia ci domaci zamestnanci su super, ale akonahle NIECO chcete, je to ubohe. Boli sme uz vo vela hoteloch, ale takyto pristup ma dokaze stale prekvapit. Ved sme boli ochotni tam minut dalsie peniaze za ich tiez zrovna nie najlacnejsie sluzby a mozno by sme sa znovu vratili, ale do tohto hotela uz urcite nikdy. Slovensko je krasna krajina a uz sa ludia naucili poskytovat aj kvalitne sluzby, tak preco podporovat tych, co ich nechcu poskytnut :)

Dátum pobytu: november 2017
2  Poďakujte používateľovi zuzu755.