“Prekvapivo dobre”

Reštaurácia Kolkáreň
Na pozícii č. 1 spomedzi 5 Reštaurácie v Vyhniach
Zrecenzované: 16. júla 2018 cez mobilné zariadenie

V reštaurácii sme boli opakovane. Po prvej, nie príliš vydarenej návšteve keď sme mali burgre boli následne skúsenosti veľmi dobré. Jedlo bolo delikátne a za primeranú cenu. Vo Vyhniach jedna z najlepších volieb.

Dátum návštevy: júl 2018
1  Poďakujte používateľovi grasshhopper29.

Zrecenzované: 29. mája 2018

Príjemná reštaurácia vo veľmi príjemnom prostredí a hneď vedľa hlavnej cesty, takže sa nemôže stať, aby ste to prehliadli. Objednal som si polievku a hlavné jedlo. Polievka (cesnačka) už bola navarená asi skôr lebo bolo cítiť, že nebola až taká originál uvarená v tej chvíli ale chuťovo nebola zlá, ale jedol som aj lepšiu. Čo sa týka hlavného jedla (grilovaný kurací steak s grilovanou zeleninou a sladkou chilli omáčkou) tak to bolo fakt skvelé, možno trošku menej oleja (aj keď to je grilované, olej tam bol) ale neplávalo to v tom, chuťovo fakt skvelé, každá zelenina mala svoju chuť, mäsko bolo skvelo spravené a všetko to dochutila tá sladká chilli omáčka. Odporúčam :)

Dátum návštevy: máj 2018
Poďakujte používateľovi PalY24.
Zrecenzované: 5. novembra 2017

Boli sme tu na výlete a bolo sa treba najesť , keďže už bolo po sezóne a nedaľeký vodný raj bol zavretý ,mysleli sme ,že najesť sa bude obtiažne , našli sme hned pri ceste tento podnik. Príjemná atmosféra reštaurácie a milí personál nás presvedčil ,že sme si dobre vybrali.
Objednal som si kurací rezeň ,opekané zemiaky a syrovú omáčku, manželka s malým synom si dali len polievku. Jedlo bolo pripravené a naservírované rýchlo, polievky boli chutné. Môžem povedať ,že už dávno som nejedol tak šťavnatý kurací rezeň , zemiaky boli tak akurát,nerozpadali sa a syrová omáčka bola syrovou omáčkou a nie smotanová náhraška. Najedli sme sa dobre a chutne.

Dátum návštevy: november 2017

Bzenica, Banskobystrický kraj
Vyhne, Banskobystrický kraj

Vyhne, Banskobystrický kraj
Hliník nad Hronom, Banskobystrický kraj

Navštívili ste Reštaurácia Kolkáreň? Podeľte sa o svoje zážitky!