“Klasicke jedlo v kolibe su len lacne hypermarketove polotovary”
Recenzia Koliba Tatry

Koliba Tatry
Na pozícii č. 1 spomedzi 2 Reštaurácie v Novej Lesnej
Zrecenzované: 9. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Do tejto Koliby sme prisli omylom, kedze sme si povodne mysleli, ze ideme inde. Tak ze vyskusame... interier pekny, parkovanie vyborne, obsluha priemerna. Najviac ma sokovalo jedlo, kedze klasicke slovenske jedla (sulance s makom a bryndzove porohy) boli len hypermarketove polozovary. Polievky boli tiez pomerne slabe. Zazitok z jedla je katastrofalny. Jedno viem urcite- nabuduce si tuto kolibu s inou uz rozhodne nespletieme, kedze sme tu naposledy!!

Poďakujte používateľovi BarboraK298.

Zrecenzované: 5. marca 2018

Velmi prijemna koliba s krasnym a stylovym interierom. Jedna stena presklena, vysoke stropy a krb v strede miestnosti. Jedlo bolo dobre, bryndzove halusky chutili super. Velke parkovisko a dobry pristup.

2  Poďakujte používateľovi Kristina B.
Zrecenzované: 18. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

S priatelom sme pocas nasho pobytu v Tatrach kazdy vecer stravili v tejto restauracii. Vrelo odporucame :) ...rychla obsluha, skvela atmosfera, vyborne jedlo za priatelne ceny.

Dátum návštevy: august 2017
1  Poďakujte používateľovi m_riao746.
Zrecenzované: 11. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Príjemné prostredie, nízke ceny, ale žiaľ aj kvalita jedla. Mäso taký priemer, ale zemiaky z polotovaru a ryžu keby si neosolím, môže byť aj na sladko :-D. Chceli sme to napraviť koláčom, ale keďže bol obschnutý, neodchádzali sme s úplne najlepším zážitkom..

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi VeronkaK3.
Zrecenzované: 28. augusta 2016

Vyborne jedlo s prijemnou a pozornou obsluhou. Dostali sme tip dvoch zariadeni, ktore prevadzkuje jedna spolocnost. Jedno bolo v Starom Smokovci a jedno v Novej Lesnej. A musim povedat, ze v Novej Lesnej to stalo za to. Velmi prijemna a mila obsluha, jedlo vynikajuce. Koliba ma krasne a obrovske priestory na sedenie vonku, skoda, ze sme to nevyuzili, lebo uz bolo chladnejsie. A aj ked sme to mali dalej od ubytovania, navsteva rozhodne stala za to. Pri dalsej navsteve Tatier, sa sem rada vratim.

Dátum návštevy: august 2016
Poďakujte používateľovi Leada9.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Koliba Tatry, si pozreli aj

Starý Smokovec, Prešovský kraj
Tatranská Lomnica, Prešovský kraj

Tatranská Lomnica, Prešovský kraj

Navštívili ste Koliba Tatry? Podeľte sa o svoje zážitky!