Recenzované: 21. apríla 2017

Boli sme ubytovaní v apartmáne Deluxe. Apartmán bol naozaj priestranný s krásnou kúpeľňou s podlahovým kúrením a dobre vybavenou kuchynkou. Výhľad nebol na Tatry, ale to nám neprekážalo. Manažérka Mária bola veľmi milá, usmievavá, ochotná poradiť kam na túru atď. Raňajky formou bufetu + výber na objednávku sme mali v cene. Podľa manžela bol ham&eggs fantastický. Ak prichádzate vlakom, odporúčame vystúpiť na zastávke Pod lesom, odkiaľ je Vila Grand pešo do 15 min.

Dátum pobytu: apríl 2017
1  Poďakujte používateľovi Viktoria353.
Recenzované: 27. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Recenzované: 26. januára 2018 cez mobilné zariadenie