Recenzované: 18. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Pekný, príjemný hotel, čistý, veľká priestranna izba, milý personál.
Avšak na izbe nefunkčný internet čo veľmi zneprijemnilo pobyt, keďže sme museli chodiť po celom hoteli, aby sme našli pripojenie, ktoré po jednom dni už nešlo ani v spoločných priestoroch. Ako negatívum by som uviedla ešte na raňajky ak sa minie jedlo o pol deviatej tak ho jednoducho nedoplnia!! (Raňajky sú do 10:00). Inak okrem týchto dvoch negatív všetko v poriadku.

Dátum pobytu: máj 2017
Poďakujte používateľovi Freedom700645.
Recenzované: 2. septembra 2016

Hotel Amalia v Novej Lesnej ma vybornu polohu. Lezi v tichej lokalite, kusok od centra dedinky Nova Lesna. Je asi 10 min peso od zastavky TEZ Pod lesom, odkial sa da dostat do Stareho Smokovca a dalej na Strbske pleso, resp. opacnym smerom do Tatranskej Lomnice. Cize z hladiska turistiky idealna poloha. TEZ sme vyuzivali naplno, nemuseli sme riesit problem s parkovanim.
Hotel je velmi utulny, pekne vybaveny, pravidelne upratovany. Strava vyborna - ranajky formou bufetových stolov (sunka, syr, salama, parky, vajicka, dzus, kava, caj, dzemy, med, cerealie, mlieko teple aj studene, ovocie, jogurty), vyberie si naozaj kazdy. Vecere - servirovane, den vopred si vyberate z troch roznych menu. Vzdy je polievka, hlavny chod a dezert. Velmi nam chutilo.
Hotel ma bazen a sauny. Voda v bazene trosku studena, bazen vsak pre deti hlboky, detom treba rukavniky, pokial nevedia plavat. K dispozicii je za poplatok aj virivka.
Izby priestranne, kupelna pekna velka, sprchovaci kut, uteraky k dispozicii. Wifi na izbe nemalo dosah, tak sme vyuzivali bezplatnu wifi z recepcie. Chybal nam balkon. Niektore izby balkon maju. My sme mali velku rodinnu izbu 2+2 postele. TV na izbe.
Hotel "ponuka" aj detsky kutik, je to vsak iba jeden mensi koberec a par plysovych hraciek v krabici. Pri nom je PC kutik. Vonku je ihrisko s hojdackou, futbalovými branami, smykackou. Nestihli sme vyuzit :)
K dispozii je hotelovy bar, 2 biliardove stoly.
Personal mily, ustretovy. Casnik Juraj - starsi pan posobil prisne, ale srsal vtipom a bol velmi ochotny.
Na recepcii pravidelne kazde rano aktualizovane informacie o pocasi, premavke lanoviek.
Okolie hotela velmi pekne upravene, vnutri hotela cisto, utulne.

Boli sme velmi spokojni, pobyt v hoteli odpdorucam a urcite sa sem este niekedy vratime. dakujeme velmi pekne

Dátum pobytu: august 2016
Poďakujte používateľovi Miriama23.
Recenzované: 27. júna 2016

Tento hotel nám umožnil prežiť príjemný pobyt v blízkosti Tatier. Čo sa týka polopenzie, mali sme možnosť vybrať si na večeru z dvoch jedál. Recepcia je veľmi ochotná a poskytuje rady ohľadom turistických destinácií a aktuálnosti počasia. Súčasťou hotela je aj wellness. Bazén sme ale kvôli veľmi studenej vode nevyužili, ako aj vírivku, ktorej cena sa nám zdala neprimeraná. Hotel poskytuje aj možnosť sauny, ktorú sme využili. Na Štrbské pleso či Lomnický štít sa dá dopraviť vlakom. Cena jednodenného lístka je primeraná. Hotel je v príjemnom prostredí, s príjemným personálom, izby sú pohodlné.

Dátum pobytu: júl 2015
1  Poďakujte používateľovi DenisaLelenkova.
Recenzované: 3. apríla 2015

hotel velmi pekny ,personal mily-ustretovi ,strava dobra niet co vytknut a welnes vyborne,poprosili sme aj na recepcii ci je mozne pozicat vysavac pre 3 mesacnu vnucku na odsatie soplika a velmi ochotne vysavac priniesli a po celu dobu nam bol k dispozicii-este raz vdaka a po odchode z hotela zat si spomenul ze nechal na izbe v tv usb kluc a oni nam ochotne tento zaslali

Tip na izbu: izby su priestranne ,ciste
Dátum pobytu: marec 2015
3  Poďakujte používateľovi blanka294.
Recenzované: 5. marca 2015

Zvonku to vyzera krasne, dokonca aj po vstupe do hotela sme mali este dobry pocit - pani recepčna bola mila usmievava, neformalna. Izba sice mala, ale pekne zariadena drevom.
Najvacsie sklamanie z restauracie a obsluhy a uz spominaneho starsieho casnika v inej recenzii. Odpovedal nekompetentne, neochotne a počas chodze! :(
OTRAS!!!
Co sa tyka kvality stravy - NIC MOC - polievka samá múčna hrčka, ako dezert dostanete kompot so slahackou...hmmm dost zlééé
Cestoviny boli fajn
Raňajky priemerne, ale boli sme prvi.
Wellness by som nenazyvala wellnessom - sauna splnila ucel, viriva vana bola prazdna s napisom platenie na recepcii, bazen v pohode.
Dobry pocit z interieru, recepcie a cistoty
Celkovo za tu cenu by som ocakavala urcite viac a inde vam urcite aj viac daju

Dátum pobytu: február 2015
6  Poďakujte používateľovi SimonElka.