Sobotna pohoda

Super prežita sobota s rodinou a 3 detmi do 10 rokov, vyblaznili sa na toboganoch dosytosti. Pri... viac informácií

Recenzované: 12. februára 2020
rastopalkovic
Rajka, Maďarsko
Super až na drahé jedlo

Mali sme zakúpený celodenný vstup do aqualandu cez zlavomat. Keďže sme sa báli, že cez víkend bude... viac informácií

Recenzované: 6. októbra 2019
Jarck1995

Recenzované: 19. marca 2018

To že sme stáli 50min v rade je asi zbytočné komentovať, personál asi robil čo mohol a neviem či sa to nedá nejako inak vymyslieť, ked tí čo si idú kúpiť lístok za nekresťanské peniaze sa dostanú na rad ihneď a ostatný si postoja (asi aby ich to do budúcna odradilo a išli si kúpiť lístok za plnú palbu)
Ked sme sa teda riadne vymrznutí dostali konečne do vnútra, tak najväčší šok a sklamanie bolo, že v hlavnom bazéne bola voda studenšia ako v barsjakej 100 ročnej plavárne so vstupom za 40 korún českých a Vy si za toto veselo pýtate 1399 korún.
Okrem toho hlava na hlave a tým že bol hlavný bazén studený ako psí čumák, tak isto aj vzduch, tak všetci ludia boli nasáčkovaný v bazénoch s teplou vodou, ktoré sú pre tolko ludí malinké a tak sme sa tam ani nezmestili a museli celý čas mrznúť.
Boli sme nútený odísť, lebo som sa bál o zdravie naše a hlavne mojej malej dcéry.

Takže ďakujem za také služby a už nikdy viac minimálne v zime do takéhoto aquaparku neprídem.

Dátum zážitku: marec 2018
2  Poďakujte používateľovi brendnpeto.
Recenzované: 9. marca 2018

Urcite nas prekvapili fronty pri vstupu i ceny vstupneho a take obcersteni.Byli jsme v tydnu,tak v bazenech lidi tak akorat,nebylo preplneno.Meli jsme vstupenky z eshopu,takze ty se nechaji sehnat za docela dobrou cenu na cely den.Nadseny jsme byli z welnes centra,zatim jsme lepsi nenavstivili.

Dátum zážitku: marec 2018
1  Poďakujte používateľovi marus62.
Recenzované: 15. januára 2018

Boli sme tento víkend v aquaparku Moravia a odišli sme po 3 hodinách veľmi sklamaní. Zaplatili sme vstup 60 eur a 24 eur za stravu a 10 eur za diaľničnú známku a jediné čo sme si odtiaľ vzali bolo prechladnutie z dôvodu studeného vzduchu pri tobogánoch a v jedálni. Podarilo sa nám za tie 3 hodiny skúsiť len 2 tobogány bez nafukovačky, ktoré nám obili hlavy, chrbát a zadky. Následne sme chceli skúsiť tobogány s nafukovačkami, kde sme ale museli neuveriteľne dlho čakať na nafukovačku, lebo aquapark poskytol minimálny počet nafukovačiek, aby získal viac peňazí kúpou "fast ride", čiže prednostná jedna jazda. Tento prístup, ktorý zvolil aquapark Moravia mi príde nesprávny voči zákazníkom, ktorí idú do tohto aquaparku hlavne kvôli tobogánom, na ktoré sa ale nakoniec ani nemajú šancu dostať ak si ešte naviac nepriplatia.

Dátum zážitku: január 2018
8  Poďakujte používateľovi AndreaK4421.
Recenzované: 29. decembra 2017

Aquapark Moravia je super miesto pre rodiny s deťmi. Či malými alebo teenagermi. Mali sme celodenný lístok. Všade bolo čisto. Aj teplota v celom areály bola super. Musím pochváliť prácu na pokladniach. Prišli sme hneď ráno a rady ktoré stáli pred pokladňami, boli až na parkovisko. Boli sme zúfalí. Ale na naše prekvapenie, rada sa hýbala veľmi rýchlo. Za chvíľu sme boli vnútri. Deti boli nadšené tobogánmi. U nás jediné mínus - prišli sme v najnevhodnejšom čase. Medzi sviatkami. Aquapark bol preplnený. Ale aj tak sme si to užili. Jedlo v reštaurácii , veľmi chutné. Ceny boli prijateľné. Jediné čo nám tu chýbalo - plavecký bazén. Určite by sme sa chceli vrátiť .

Dátum zážitku: december 2017
Poďakujte používateľovi Valika R.
Recenzované: 24. októbra 2017

Veľmi sa mi tu páčilo. Jediná vec, čo by som vytkla je ,že tam nieje vnútorný plavecký bazén:( Inak super

Dátum zážitku: august 2017
Poďakujte používateľovi mariannka98.