Najnižšie ceny vášho pobytu
Agoda.com
70 USD
Tripadvisor70 USD
StayForLong
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 3. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

- Strávili sme tu 2 noci vo Freedomku. Okolie hotela pôsobí zanedbane, všade pavučiny, suchá/žiadna tráva, chýbajúci mulč (podklad) na detskom ihrisku a vlastne všade. Šikol by sa záhradník. Chatka ledabolo uprataná, pavučiny, prach, kanvica plná vody, špina v skrinkách s riadom a najhoršie wc od moču, prilepené chlpy, detto misa...Po sťažnosti nám dali 4 fľaše vína grátis. Ako pozerám, je to ale dlhodobý problém.
-chybaju sietky na oknach a v kupelni roleta na okno
+ lokalita fajn, síce vedľa diaľnice, ale tiež hneď vedľa akvaparku
Chatka je pekne zariadená, dostatok úložného priestoru, tvrdšie, ale pohodlné matrace. Plnohodnotná vyklápacia posteľ pre 2os v obývačke - najlepšia "prístelka", akú som zažila. Kuchyna dostatocne vybavena.
Terasa so slnecnikom oddelena zelenou od vedlajsich chatiek.
Pekné prostredie nebyt toho zanedbania.

Dátum pobytu: august 2017
1  Poďakujte používateľovi ZuzanaP269.
Recenzované: 2. novembra 2016

Hotel vybavenim v poriadku, aspon co sa tyka ubytovania "komfort". Izby nie su poriadne upratane (vidim ze ma rovnaky nazor viac ludi tak nechapem preco na to viac nedbaju). Umiestnenie vyborne, pekny vyhlad na vodnu nadrz a 3minuty peso do aquaparku.
Ochota na recepcii minimalna. Cenu nam menili pri prichode- rezervovali sme si ubytovanie s akciovym balikom. Je faktom ze spominany balik neplati cez sviatky, ale skutocne sme nevedeli ze v CR je v dany den sviatok. A hlavne z recepcie sme mali potvrdeny termin mailom aj s cenou. Chyby sa stavaju ale profesional by sa aspon ospravedlnil..
Do hoteloveho bazena sme sa nedostali kedze ludi pustaju podla toho ako pridu na recepciu a ako povedala recepcna, caka sa minimalne hodinu. Termin nebolo mozne rezervovat.
Najpozitivnejsie hodnotim restauraciu. Jedlo chutne, dobry vyber lokalnych vin a vynikajuca a ochotna obsluha.
Este jedno plus- wifi funguje bezchybne v celom hoteli.

Dátum pobytu: október 2016
1  Poďakujte používateľovi erikat134.
Recenzované: 28. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel celkovo v pohode len zamestnanci podaktori neochotni bez nalady odpracuju si 8-10hod a idu domov proste nezaujem.
V izbe neupratane v rohoch pavuciny a ako to pekne napisat ked na stoliku pod tv najdete ususene biele nieco (flaky):-)
Chcete si zaplavat hodinku co mate v cene ako ubytovani hostia a nemozte nakolko je plne,rezervovat si nemozte proste smola
Nebodaj si chcete zahrat bowling?odpoved na recepcii "dnes urcite nie"ziadne odovodnenie,ze sa ospravedlnujeme ale bowling je rezervovane az do noci,nie na co ta namaha.
A este jedna vec dosli sme 28.10.2016 mali sme polpenziu s izbou comfort dorazili sme o 16:00 a cena sa zvysila nakolko je statny sviatok a nemame polpenziu na dany den cize piatok az od zajtra, rezervaciu nam potvrdili (e-mailom aj s cenou bez upozornenia,ze je sviatok a nebudeme mat veceru)a az pri prichode vam oznamia,ze nemate veceru a bude to aj drahsie :-)
Ale restaracia bez chyby casnici 1* vypili sme 2fľ vina pivo navecerali sme sa a isly sme si oddychnut do flakatej izby :-)
Ale inak odporucame fakt restika casnici stali za to recepcia nie:-)

Dátum pobytu: október 2016
Poďakujte používateľovi KarolP1841.
Recenzované: 5. marca 2015

Ubytovanie bolo veľmi príjemné, kuchyňa vynikajúca - jedlá pripravované z kvalitných lokálnych surovín (raňajky skromnejšie, po 9:00 už chýbali koláčiky), obsluha skvelá. Hotelový bazén s termálno liečivou vodou bol ozajstným oddýchom. Asi 200 m od hotela je AQUALANDIA Moravia - 16 toboganov v prevadzke aj v zime - úžasná zábava!

Tip na izbu: Izby s výhľadom na jazera a vrch Palava
Dátum pobytu: február 2015
Poďakujte používateľovi Danka V.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lukas V, Manažer v zariadení Hotel Termal Musov.Zodpovedané: 11. marca 2015

Dobrý den, velmi si vážíme vaší návštěvy a jsme rádi, že jste byla s pobytem u nás spokojena. Těšíme se na vaši další návštěvu.

Za Hotel Termal Mušov vám přeje pěkný den,

Lukáš Vašíček

Recenzované: 3. januára 2015

Veľmi pekný hotelový komplex, ubytovaní sme boli v jednom bloku, ktorý bol štandardne zariadený. Z reštaurácie je nádherný výhľad na okolie. Jediné, čo mi vadilo, bol neochotný a neprofesionálny personál.

Dátum pobytu: september 2014
Poďakujte používateľovi Hugo_vk.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Lukas V, Manažer v zariadení Hotel Termal Musov.Zodpovedané: 10. februára 2015

Dobrý den,

jsme rádi za vaši návštěvu, ale mrzí nás, že jste nebyl spokojen s obsluhou. Mohu se zeptat co nebylo v pořádku? Děkuji.