Recenzované: 10. februára 2018

Velke Karlovice som nikdy predtym nenavstivil a ani som netusil, ze existuju :-) Dnes musim povedat, ze vdaka GH Tatra, sa tam urcite este vratim. Hotel je novy, vidiet, ze na materialoch sa nesetrilo a dbalo sa na kazdy detail. Izby a kupelne su sice mensie ale svojim dizajnom tuto nevyhodu kompenzuju. Kuchyna vynikajuca, velmi chutna, na ranajkach by sa este dalo nieco vylepsit. Wellness je sice maly ale velmi kvalitny a kazdy najde to svoje. V zimnom obdobi potesia vonkajsie virivky. Bazen by mohol mat trosku vyssiu teplotu hlavne kvoli detom. Navstevu urcite odporucam, zo SVK je to fakt na skok.

Dátum pobytu: január 2018
Poďakujte používateľovi Tomas_Tatry.
Recenzované: 1. decembra 2017

Bol som tam iba na 1 noc, ale bol som so všetkým spokojný. Veľmi ochotný personal, veľmi chutná kuchy(raňajky, obed, večer). Izba bola moderne zariadená - troška mi však chýbala lampička na čítanie. Výborné pokrytie hotela wifi, dostato miest na parkovanie.

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi mcerven.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jitka K, Manažer v zariadení Grandhotel Tatra.Zodpovedané: 12. januára 2018

Dobrý deň pán Červeň,

vďaka za pozítívnu recenziu, veľmi nás teší, že sme svojou trochou prispeli k príjemnému pobytu v GHT.
Lampička na čítanie je integrovaná v čele postele, nabudúce Vám radi odprezentujeme ako funguje, tešíme sa do skorého videnia v GHT.

Recenzované: 14. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Perfektne zrekonštruovaný hotel, s príjemným personálom a skvelou kuchyňou je citlivo zakomponovaný do Valašskej dediny. Okolie ponúka relax, pohodu a športové vyžitie v každom ročnom období
Doporučujem navštíviť každému, kto si vychutnáva welness so všetkým čo k tomu patrí

Dátum pobytu: november 2017
1  Poďakujte používateľovi JozefT82.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jitka K, Manager v zariadení Grandhotel Tatra.Zodpovedané: 19. novembra 2017

Ďakujeme za krásne hodnotenie a už teraz sa tešíme na Vašu ďaľšiu návštevu.

Recenzované: 13. marca 2020

Dátum pobytu: marec 2020