Recenzované: 3. mája 2017

Stravili sme v hoteli fantasticky vikend. Maximalna ochota personalu, cisto, prijemne spa. Uzasny barman v Coctail bare, vyborna degustacna vecera s ochutnavkou vina. .velmi odporucame a urcite sa vratime.

Dátum pobytu: apríl 2017
Poďakujte používateľovi Ozzynka.
Recenzované: 20. marca 2017

Skvelá kuchyna, ochotný personál, príkladná čistota. Ani nevyriešený technický problém s kúrením celkový dojem nepokazil.
Na zimu doporučujem Ski areál Razula oproti hotelu ale nie je to nič pre náročných lyžiarov. Pre rodiny s deťmi a mierne pokročilých lyžiarov úplne postačuje.

Dátum pobytu: február 2017
Poďakujte používateľovi zanussi68.
Recenzované: 13. marca 2016

- v Spa hoteli Lanterna sme strávili príjemný víkend
- aparmán na výbornej úrovni, veľký a priestranný
- reštaurácia s veľmi dobrou ponukou jedál a moravskej kuchyne
- musím oceniť veľmi kvalité Spa, bazén aj sauny s odpočinkovou miestnosťou a výhľadom na prírodu

Dátum pobytu: apríl 2015
Poďakujte používateľovi Amir O.
Recenzované: 11. januára 2016

Krasne miesto, vysoka uroven sluzieb. Da sa ist na relax v zime, alebo letnu dovolenku s detmi, obe sme absolvovali. Mozem vrelo odporucit vsetkym vekovym kategoriam, ktore maju radi prirodu a sport. Dalsou vyhodou je navsetva hotela Horal , kde mozete bezplatne vyuzivat sluzby welnessu.

Dátum pobytu: júl 2015
Poďakujte používateľovi katarina731.
Recenzované: 26. decembra 2015

V hoteli sme strávili s rodinou vianočný pobyt a všetko bolo dokonalé. Izby čisté, moderne zariadené, prevoňané vlastným hotelovým parfumom. Reštaurácia so skvelými jedlami a príjemnou obsluhou, spa so všetkým, čo potrebujete k dokonalému relaxu a oddychu (vnútorný bazén, whirlpool, fínska sauna, parná sauna, beauty salón..). Vyskúšali sme tiež výbornú thajskú masáž, ktorú môžem len doporučiť! V tomto hoteli myslia naozaj na každý detail. Musím tiež potvrdiť ochotu a prívetivosť personálu celého hotela a týmto im chcem poďakovať za to, že aj vďaka nim bol náš pobyt na jednotku. Aj keď náš pobyt bol, žiaľ, bez snehu, aj tak sme v okolí našli plno možností na využitie voľného času. Je tu plno turistických chodníkov, ktoré sú vhodné aj pre rodiny s deťmi a čo ma najviac pozitívne prekvapilo, bola tzv. "turistická fotostezka" pre nadšencov fotografovania, čiže prechádzka po vyznačenej trase so záchytnými bodmi, pričom pri každom bode bola uvedená úloha pre fotografov, ktorú mali splniť (aj s návodom). Toto ma ako začínajúceho fotografa naozaj potešilo a zabavilo na pol dňa :). Takže určite odporúčam!

Dátum pobytu: december 2015
Poďakujte používateľovi bosorka81.