Najnižšie ceny vášho pobytu
Zabezpečte si najnižšiu cenu z týchto portálov
FindHotel193 USD
ZenHotels.com188 USD
StayForLong193 USD
Destinia.com189 USD
Lol.travel202 USD
Expedia.com
Zobraziťvšetkých 17 ponúk
Ceny poskytujú naši partneri. Odrážajú cenu za izbu a noc vrátane všetkých daní a poplatkov, o ktorých naši partneri vedia. Ďalšie podrobné informácie získate od našich partnerov.
Recenzované: 19. júla 2016

DESTINÁCIA: Sicília je úžasná krajina...čistučké tyrkysovo modré more, zaujímavá architekrúra..zvlášni pohodoví a usmiati milí ľudkovia, neľutujem tento výber!
HOTEL: úroveň ubytovania veľmi slušná, zodpovedajúca 3 hviezdičkám, izba útulná, čistá, každý deń vzorne upratáná . TV, WI-FI, chladnička, klíma, uzamykateľný trezor, Personál milý, ochotný, vedeli sme sa dohovoriť po anglicky.
Mínusom ale pre nás bola veľká hlučnosť diskotéky, ktoré trvala každučký večer pobytu až do polnoci, staré šlágre z 80 tych rokov do omrzenia, toto bolo dosť nepríjemné...
Hotelový bar sme nevyužili, vzhľadom na dosť vysoké ceny, dostupný supermarket asi 15 minút od hotela, tu ceny ako na Slovensku.
STRAVA: Raňajky síce každý deň rovnaké, ale nám to postačovalo, džemy, nutella, salamy, syr, paradajky, praženica, VÝBORNÉ čerstvé sladké i slané pečivo. Večere úplne skvelé, zakaždým niečo iné, veľmi pestrý a bohatý výber z rýb, morských plodov, šalátov, mäsa a najmä čerstvej aj pečenej zeleniny.... bolo z čoho vyberať.
sortiment jedla prompne doplňaný.
PLÁŽ: Je pravda, že ku pláži viedlo 102 schodov, ale zas až tak nám to nevadilo, dalo sa zvládnuť, pláž samotná - pieskovo kamienistá, čistučká, priehľadná voda, na hotelovej pláži k dispozícii zdarma slnečníky aj lehátka,tiež plavčík.
CELKOVÝ DOJEM: Veľmi sme boli spokojní a máme na čo spomínať, DOPORUČUJEM aj návštevu blízkeho malebného historického mestečka Cefalu.

Dátum pobytu: júl 2016
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo
5  Poďakujte používateľovi Monika S.
Recenzované: 28. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Recenzované: 4. júla 2019